Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Гроші на сміття - програма соціально-економічного та культурного розвитку сіл Городоцької с.р.

Гроші на сміття - програма соціально-економічного та культурного розвитку сіл Городоцької с.р.

ЗАХОДИ

з виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Городоцької сільської ради на 2015 рік

1. Проведення капітального та поточного ремонту доріг в населених пунктах сільської ради. Протягом року, в міру "поступлення" бюджетних коштів, сільський голова.

2. Встановлення зовнішнього освітлення в населених пунктах сільської ради. Протягом року, 200 тис. грн., сільський голова.

3. Централізований вивіз твердих побутових відходів з господарств громадян. Протягом року, 99 тис. грн., сільський голова.

4. Надання грошової допомоги малозахищеним верствам населення. Протягом року, 40 тис. грн., сільський голова.

5. Заміна дерев'яних електроопор в с.Караєвичі. Протягом року, за рахунок коштів "Рівнеобленерго", сільський голова.

6. Поточний ремонт бюджетних установ сільської ради протягом року, 100 тис. грн.,сільський голова.

7. Розвиток фізичної культури і спорту. Протягом року 100 тис. грн., .сільський голова.

8. Встановлення пам'ятника загиблим героям "Небесної сотні" в с.Карпилівка. Протягом року 99 тис. грн., сільський голова.

9. Озеленення та благоустрій парку "Небесної сотні" в с.Карпилівка. Протягом року 99 тис. грн., сільський голова.

10. Проведення благоустрою території населених пунктів сільської ради. Протягом року 200 тис.грн., сільський голова.

11. Встановлення загорожі на сільських кладовищах в с.Рубче, с.Карпилівка, с.Понебель. Протягом року 200 тис.грн., сільський голова.

12. Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дитячого садка в с. Городок. Друге півріччя 2015 року, 130 тис. грн., сільський голова.

13. Виготовлення проектно-кошторисної документації на перенесення газової мережі через річку Устя в с.Городок. Перший квартал 2015 року, 99 тис. грн., сільський голова.

14. Перенесення газопроводу високого тиску через річку Устя в с. Городок. Друге півріччя 2015 року, 600 тис. грн., сільський голова.

15. Впорядкування сміттєзвалища в с. Городок. Протягом року 99 тис. грн., сільський голова.

Також читайте: Бюджет Городоцької сільської ради на 2015 рік


Отака от програма, люди в мене питання вони когось запитали з нас коли це вирішували? Або ми об'єднаємось та самі будемо вирішувати свої проблем, або їх ніколи ніхто не вирішить.

Фото до новини:
Гроші на сміття - програма соціально-економічного та культурного розвитку сіл Городоцької с.р. 0Гроші на сміття - програма соціально-економічного та культурного розвитку сіл Городоцької с.р. 1
1706
RSS
Зробіть краще дорогу до парку «Небесної сотні» який люди зробили за власний кошт чим витрачати 200 тис. грн. на свій пам'ятник, на мою думку він абсолютно не потрібний, спортсмени, футболісти Ви взагалі в курсі на Вас запланували 100 тис. грн., цікаво чи хоч щось з цих грошей Вам перепаде? Про смітник це взагалі окрема тема. Люди треба контролювати витрачання цими гієнами кожної копійки тоді може щось зміниться на краще, бо поки всім пофіг то будемо жити в лайні й далі.
13:51
Цинізму пристосуванців немає меж — «примазатися» до Майдану, і ще й скосити на цьому «капусту». А ще рік тому ці люди називали Майдан «збіговиськом бомжів».
16:21
о, так… було таке, казали вийде яник і всіх розжене, що вийшов, розігнав? в нас в країні відбувся переворот влади і не все так «гладко» як нам хотілося б, але ж люди зрозумійте так як було раніше вже небуде, виновних будуть наказувати (хотілося б вірити що діюча міляція чи прокуратура) але й самі люди візьмуться до «вил» якщо щось нечесно буде… так до чого я, Да було про майдан сам чув від людей, ярих таких в ті часи ще за яника, а тут на тобі в другу сторону повернули колеса і майдан, небесна сотня, от їх і спитати чи вони там були, бачили що робилося на власні очі?! чи тільки говорити і вкрасти гаразд…
© Розстріляти всіх!!!
02:14
Цікаво чому жодної копійки не виділено на школу
Адже в школі для дітей немає сучасних засобів навчання???
10:41
а якже в школі компютерний клас, обрізання дерев, знесення маленької школи,…
18:05
Компютерний клас це вже давно пройдене старе. На сьогодні потрібно покласове забезпечення технічними засобами. І якщо я не помиляюся то комп класи надав відділ освіти
Прус р в
02:12
Спасибі,
що є люди які помогли знести ту аварійну споруду
Загрузка...