Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Голова Рівненської РДА розказав як розвиватимуть район

Голова Рівненської РДА розказав як розвиватимуть район
У Рівному відбулася Регіональна рада, яка була присвячена темі розвитку району. Під час свого виступу голова РДА Володимир Пилипчук підсумував результати зробленої роботи у 2016-2018 роках. Основні меседжі стосувалися реформ децентралізації, освіти та медицини.
 
«На сьогодні Рівненський район входить у трійку лідерів за соціально-економічним розвитком. А Клеванська ОТГ стала єдиною громадою Рівненщини, що потрапила в першу десятку громад за фінансовою спроможністю», - зазначив Володимир Пилипчук.
 
Він додав, що одним із найбільш яскравих прикладів позитивних зрушень у державі та на Рівненщині, зокрема, є вражаючі темпи дорожнього будівництва. В області за ці роки відремонтовано більше 80 кілометрів нових доріг, з них 22 кілометри – у Рівненському районі. Стрімко розвивається галузь освіти в нашому районі, успішно впроваджується медична реформа. «Сьогодні ми продовжили роботу Ради регіонального розвитку – заходу, що розпочав місяць тому Президент України.
 
По суті, відсьогодні Рівненський район розпочне формувати стратегічний план розвитку до 2021 року, до якого будуть внесені усі пропозиції від сільських рад та об'єднаних громад району», - відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. Нагадаємо, зараз у всіх районах Рівненщини проходять Ради регіонального розвитку. Сьогодні – це також Дубровицький, Березнівський та Радивилівський райони.
364
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...