Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Хомко вирішував проблеми бездомних собак

Хомко вирішував проблеми бездомних собак

Рівненський мер Володимир Хомко переймається собачою долею. Міський голова зустрівся з представниками рівненських громадських організацій, які опікуються бездомними собаками. На спільній нараді обговорювалися заходи, яких треба вжити, щоб нарешті вирішити проблему безпритульних псів вигідно для всіх: рівнян убезпечити від бродячих собак, які часом бувають агресивними, а самих тварин помістити в більш комфортні умови проживання, забезпечивши їжею, доглядом та ветеринарною допомогою в разі необхідності.

Перш за все, усіх собак, які проживають у Рівному, слід поставити на облік, вирішили активісти з мером. Здійснюватиметься реєстрація не тільки бродячих вуличних псів, але й домашніх собачок. Нерідко господарі викидають на вулицю домашнього улюбленця, який набрид, або пес тікає з дому сам. Якщо буде єдина база всіх собак Рівного, відповідальним особам стане легше контролювати переміщення псів, ідентифікувати кожного з них та повертати власникам загублених тварин. У Рівному не лише підрахують загальну кількість собак, але й створять карту, де позначать основні ареали проживання бездомних псів – це загальноєвропейська практика. Кожен бездомний пес отримає власний ідентифікаційний номер, що дозволить відстежувати інформацію про нього: чи стерилізована і чи вакцинована собака, чи не нападала вона на людей тощо. Міська влада покладе обов'язки з реєстрації собак на ветеринарну службу Рівного. Також волонтери просили Хомка прискорити будівництво притулку для бездомних псів. Поки що через відсутність повноцінного притулку більшість стерилізованих собак повертається на вулицю. Ось у сусідньому Луцьку такий притулок вже існує. Хомко пообіцяв виділити з бюджетних коштів 50 тисяч гривен на реєстрацію собак і 510 тисяч гривень на притулок.

1308
RSS
16:07
скоро і в нас появляться ДогХантери…
23:14
В нас у Рівному (на відміну від інших міст)багато собак носять кульчики-ідентифікатори. Кажуть. що цю програму оплачують голандці. Правда, деякі ветеринари, що «підробляють» на цій програмі стерилізації, купують швовий матеріал в будівельних супермаркетах(просто протруть йодом — і шиють рани...). Про це мені розповідав знайомий ветеринар.
Антон
14:19
Рівненський мер Володимир Хомко переймається собачою долею?
Забавная ложь!:)
P,S.Гитлер в свое время тоже «беспокоился» о судьбе евреев.:)
00:23
Глухой слышал, как немой рассказывал, что слепой видел, как хромой быстро-быстро бежал.
Загрузка...