Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Городку пропонують приєднатися до Рівного

Городку пропонують приєднатися до Рівного
Депутати Рівнеради закликають громади довоклишніх сіл об’єднатися з містом і створити велику об’єднану територіальну громаду (ОТГ). Сьогодні на сесії Рівнеради вони пітримали відповідне звернення, яке адресоване Городоцькій, Білокриницькій, Городищенській, Квасилівській, Обарівській і Великоомелянській сільським рарадам.
 
«2020 року об’єднання громад в Україні має завершитися. Подивіться, все довкола міста забудовується. Там немає ні води, ні каналізації, ні доріг, нічого абсолютно. Немає місця для будівництва якогось промислового об’єкту. Якщо ми зараз цього не зробимо, то шкодуватимуть і ті, що тут живуть у Рівному, і ті що живуть у приміських селах. Ми раді всіх бачити разом»,- зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.
 
Основними перевагами на думку депутатів є такі:
- створення єдиної мережі громадського транспорту (за законодавством, міські маршрути не можуть курсувати за його межі);
- спільні інженерні мережі і створення генплану (прокладання доріг, комунікацій);
- доступ до міських освітніх, культурних, спортивних закладів;
- збільшення фінансових надходжень в бюджет ОТГ;
- створення перспективних планів розвитку, прихід інвестиції, нові робочі місця. Депутати пропонують проводити зустрічі із мешканцями прилеглих сіл та керівниками, аби разом обговорювати усі питання об’єднання.
438
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...