Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Гоща бере участь у конкурсі «Неймовірні села України»

Гоща бере участь у конкурсі «Неймовірні села України»
16 липня стартував фінал ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018». Участь у конкурсі від Рівненщини бере лише селище Гоща.
 
Там у XVI столітті функціонував відомий соцініанський колегіум, що був одним із найкращих тогочасних навчальних закладів Речі Посполитої. Колегіум мав широкі зв’язки з європейськими університетами, зокрема із Сорбонною.
 
Сьогодні Гощанська районна гімназія, продовжуючи славні традиції, входить у ТОП-100 середніх навчальних закладів України. Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти.
 
Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100. 24 серпня на сайті буде оголошено переможців.
200
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...