Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Ідеальний політик: який він насправді?

Ідеальний політик: який він насправді?

Політика – дуже брудна справа. За яскравими посмішками і жвавими програмними промовами завжди є щось ще. Те, що становить справжню сутність політики, не прихованою напівглянсовим образом Ідеального Політика. Домовленості, переговори, знову домовленості. Непопулярні рішення, які рятують економіку. Популярні рішення, що знижують її конкурентоспроможність. Балансування на грані народної нелюбові в спробах зробити хоч щось і попутно не розгубити голосів.

Чим ближче вибори, тим більше обіцянок. Помилки і їх виправлення, гра проти конкурентів і дружба з ворогами задля конкретної мети. В політиці немає чорного і білого – вона вся цілком складається з півтонів. Біда в тому, що більшість голосуючих цього не розуміє. І в гонитві за образом ідеального політика, миттєво і чесно вирішує всі проблеми, вибирає різних людей. Постійно розчаровуючись у всіх без винятку.

Поганий Кравчук, ще гірше Кучма, жахливий Янукович, невиразний Ющенко, меркантильний Порошенко – епітетами можна розкидатися скільки завгодно. Тільки головна наша проблема в тому, що ідеальних політиків не існує в природі. Немає і ніколи не буде при владі людини, щиро піклується лише про благо народу. Тому що це найбільше благо – дуже розмите поняття. Або дуже чітке, залежить від точки зору. Деколи достатньо лише хліба та видовищ – завоювати любов натовпу легко, а проводити в життя непопулярні реформи – складно.

Так, підвищення комунальних тарифів до економічно обґрунтованого рівня вдаряє по всім нам з неабиякою силою. Але ви бачите альтернативу? Ідеальний політик, можливо, побачив би. Знизив ціну за рахунок інших частин і без того мізерного державного бюджету. Але це шлях в нікуди, яким можуть піти тільки популісти. Реальна політика – це вічний пошук компромісу. Між вимогами МВФ та очікуваннями електорату. Між жорстокою необхідністю і популярними гаслами. Вибирайте тих, хто обіцяє мало, а робить багато. Тому як все і відразу, тут і зараз – так само фантастично, як туристичні квитки на Марс вже в 2017 році.

1888
RSS
Анатолій Конопуд
00:33
уже видалена тема про Савіка, тому написав сюди(можна дивитись і треба з початку, а ближче до теми, то з 2год 10хв.) www.youtube.com/watch?v=-TKjr2-ZKfg
Загрузка...