Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Іноземні компанії презентували у Рівному свої системи Е-квитка

Іноземні компанії презентували у Рівному свої системи Е-квитка
Знайти оптимальне рішення для втілення у Рівному «електронного квитка» намагалися сьогодні учасники форуму «Впровадження автоматизованоï системи облiку оплати проïзду в мiському пасажирському транспортi». Своï комплекснi рiшення презентували 9 компанiй із Украïни, Iзраïлю, Естонiï та Францiï. Наразі окрім доволі недешевої реалізації проектів, існують також вагомі технічні причини, що втримують їх невідкладне втілення.
 
«Запровадження у Рівному «єдиного електронного квитка» – неминуче. Альтернативи цьому немає. Однак готові рішення для європейських міст, на жаль, не зовсім адаптовані для нас. Потрібен проект, який враховуватиме українську ментальність – як би дивно це не звучало. Я маю на увазі, зокрема, ефективну систему контролю оплати за проїзд. Без неї ми отримаємо масу «зайців» у транспорті і збитки. Потрібно враховувати також специфіку громадського транспорту, адже тролейбуси у нас комунальні, а маршрутки – приватні.
 
Оптимальним виходом може стати одночасне створення у Рівному Єдиної транспортної компанії. Непринципово, якої вона буде форми власності – комунальна чи, наприклад, акціонерне товариство. Важливіше, що в цьому разі ми зможемо максимально закрити транспортом найбільш нерентабельні маршрути, компенсувавши ці втрати прибутковими напрямками»,- зауважив міський голова Рівного Володимир Хомко.
67
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...