Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як бізнесмени нелегально приватизують шкільні теплиці на Рівненщині

Як бізнесмени нелегально приватизують шкільні теплиці на Рівненщині

Якщо в радянські часи майже при кожній рівненській школі, не кажучи вже про школи в селах, була власна теплиця, то зараз таких практично не залишилося. Одні теплиці розвалилися самі від старості, інші розібрали, треті занепали і за призначенням школи їх уже давно використовують. Однак виявилося, що деякі шкільні теплиці зацікавили сторонніх осіб, які побажали приватизувати ці об'єкти, хоча закон забороняє подібні операції.

Спершу з'явилася інформація про те, що якась фірма зуміла напівлегальними шляхами домогтися приватизації теплиці однієї зі шкіл Кузнецовська. Приватна компанія добилася, щоб державний реєстратор видав їй рішення про реєстрацію права власності на шкільну теплицю. Невідомо, на що розраховувала фірма, навіть маючи на руках подібний документ: як відомо, за законами України приватизація будь-якого майна, котре належить закладам освіти, суворо забороняється. Міська прокуратура Кузнецовська подала позов проти фірми, котра незаконно присвоїла собі шкільну теплицю, вартість якої становить 433 тисячі гривень. Нагадаємо, що за законом загальноосвітні школи підпорядковуються міським радам, тобто приватна компанія фактично вкрала майно Кузнецовської міськради. Рішення суду першої інстанції не задовольнило відповідача і він подав апеляцію. Але й судді Рівненського апеляційного господарського суду вирішили, що правда за прокуратурою і залишили без змін рішення суду першої інстанції. Завдяки цьому теплицю вдалося повернути школі. Аналогічна ситуація спостерігається і в рівненській школі №11. Тут також є колишня шкільна теплиця, яка нині навчальному закладу вже не належить. Спершу її власницею незаконно стала дружина Святослава Власюка, що колись обіймав посаду керуючого справами рівненського міськвиконкому. А в 2012 році ця жінка на ім'я Тамара продала теплицю київському бізнесмену.

1167
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...