Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як ДАІ Рівненщини готується до 1-го вересня

Як ДАІ Рівненщини готується до 1-го вересня

До початку навчального року готуються не лише працівники шкіл Рівного та Городка, які вичищають до блиску класи, та батьки учнів, що швиденько докуповують дітям зошити, портфелі і канцелярське приладдя. Мобілізувала свої сили і державна автоінспекція Рівненської області: за літо школярі встигли розслабитися, відпочиваючи в селі у бабусі, дехто з учнів молодших класів уже призабув правила поводження на вулиці, а батьки можуть зайвий раз не нагадати.

Тому ДАІ вирішило ретельно обстежити проїжджі частини вулиць, що прилягають до шкіл, переконатися в наявності попереджувальних знаків для водіїв, які також за літо встигли відвикнути від дітей, котрі на шалених швидкостях вибігають зі шкільних воріт, зовсім не дивлячись по сторонах. Працівники державтоінспекції оглянули стан вулиць біля шкіл і вже встигли направити комунальним службам та директорам навчальних закладів 54 приписи про необхідність приведення доріг до відповідного стану. У міської влади та комунальників ДАІшники вимагають обладнати вулиці поблизу загальноосвітніх навчальних закладів «лежачими поліцейськими», щоб водії вимушено зменшували швидкість, під’їжджаючи до цих об’єктів. У ході підготовки до початку навчального року було оновлено 133 дорожні переходи, на яких за літо вже встигла стертися розмітка. Біля шкіл поставили 73 новеньких знаки з позначками «Діти» та «Дорожній перехід». Перевірили стан шкільних автобусів у сільській місцевості на 86 маршрутах руху.

700
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...