Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як молдаванин пограбував і мало не спалив церкву в Здолбунові

Як молдаванин пограбував і мало не спалив церкву в Здолбунові

Днями у Здолбунові сталося кумедне пограбування. 36-річний громадянин Молдови не мав достатньо коштів, щоб поїхати на Батьківщину, тоді цей чоловік вирішив відшукати у Здолбунові, де він перебував, який-небудь заклад, котрий можна було б пограбувати. Оскільки супермаркети і банки зазвичай мають непогано налагоджену систему охорони, молдаванин додумався до більш простого та оригінального рішення – зібрався винести гроші з церкви!

Крадій-безбожник сховався на ніч у Свято-Катеринівській церкві, щоб витрусити пожертви зі скриньок, а потім втекти. Але чоловік не врахував, що на ніч двері храму міцно зачиняються, а вікна розташовані дуже високо. Заволодівши грошима, крадій не зміг вийти з будівлі церкви і не придумав нічого кращого, ніж… підпалити двері! Однак після втілення цього плану церковна споруда швидко заповнилася ядучим димом і грабіжник втратив свідомість, не встигнувши покинути приміщення. Священик Олександр Панасюк, підходячи вранці до церкви, побачив дим і відразу викликав пожежників та міліцію, запідозривши підпал. Міліціонери знайшли біля вівтаря чоловіка з пакетом у руках. У пакеті лежали вкрадені 2200 гривень. Крадія затримали, зараз ведеться слідство. Пожежники кажуть, що останнім часом і на Рівненщині, і в цілому в Україні різко збільшилася кількість займань. Так, у 2014 році пожеж було на 17% більше, ніж рік тому. Минулого року щодня в нашій країні відбувалося в середньому по 188 пожеж, тоді як у 2013 році цей показник становив 160 пожеж на день. Найчастіше пожежі стаються у сільській місцевості. Кількість пожеж на селі в 2014 році виросла на 37,8% у порівнянні з попереднім роком. У селах Рівненщини минулого року сталося 850 пожеж, що складає 65,5% від всієї кількості пожеж у нашій області.

959
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...