Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як рівненська міліція трактує інцидент на Городоцькому тракторному заводі

Як рівненська міліція трактує інцидент на Городоцькому тракторному заводі

Правоохоронці Рівненщини зацікавилися брутальним захопленням Городоцького заводу тракторних агрегатів, яке відбулося в минулий четвер, 26 лютого. Нагадаємо, що увагу до цієї події привернули користувачі Всесвітньої мережі, які спершу написали про те, що начебто була здійснена спроба захоплення Рівненського ливарного заводу бійцями батальйону «Дніпро», а згодом виправилися і уточнили, що мова йде про тракторний завод у Городку.

Про інцидент, який трапився в нашому селі, відразу ж повідомили міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Наступного дня, 27 лютого, заступник начальника управління МВС у Рівненській області Віталій Заславський запросив журналістів на брифінг. Бажаючи дізнатися побільше про те, що ж трапилося в Городку і хто був організатором захоплення заводу, журналісти масово зійшлися до управління МВС. Однак Заславський чомусь не поспішав виходити до преси: захід, запланований на 11.30., перенесли на 12.00., у результаті він розпочався ще пізніше. «Акулам пера» так і не пояснили причину затримки. На жаль, жодної сенсації з виступу Заславського преса так і не отримала: заступник начальника УМВС був небагатослівний, відмічав, що не може розголошувати подробиці через таємницю слідства. Розповів лише, що на номер 102 зателефонував заступник начальника фірми, яка надавала охорону тракторному заводу, та повідомив правоохоронцям, що приблизно в 14.40. на територію, котра належить заводу, увійшли незнайомці, одягнені у формений одяг зелених кольорів. При собі непрошені гості мали предмети, схожі на зброю. Слідчо-оперативна група виїхала на місце пригоди і підтвердила факт присутності сторонніх озброєних осіб на території заводу. Сторонні особи не застосовували зброю та не влаштовували бійок з охороною заводу. Заславський не підтвердив дані про те, що начебто в той день якась вантажівка вивозила з тракторного заводу обладнання на металобрухт, сказавши, що подібного повідомлення не надходило. А прес-служба батальйону «Дніпро» раніше навпаки сказала, що «дніпровцями» була затримана така вантажівка і що вони дзвонили в міліцію, але правоохоронці проігнорували їх звернення. Так чи інакше, дані про інцидент, що стався на тракторному заводі 27 лютого, внесли до Єдиного обліку. Заславський відзначив, що слідча група встановила особи всіх учасників події, однак жодних імен не назвав. Сказав, що зараз триває перевірка: зокрема, з'ясовують, чи дійсно ці чоловіки мають стосунок до батальйону «Дніпро-1». Заславський так і не розповів журналістам, навіщо бійці цього батальйону приїхали на Рівненщину і чи була зареєстрованою зброя, яку вони мали при собі. Сказав лише, що винуватці інциденту вже покинули територію нашої області. Заславський пообіцяв, що розслідування справи проведуть якнайшвидше, адже вона знаходиться на контролі Міністерства внутрішніх справ.

986
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...