Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Як в Городку розфарбували міст 02.10.2014

Як в Городку розфарбували міст 02.10.2014

Наше село також підтримало загальноукраїнський тренд по розфарбовуванню мостів в патріотичні кольори.

Фото надані заступником сільського голови Сергієм Поліщуком.
1376
RSS
ХУТІН ПУЙЛО
16:33
А для ремонту моста теж учнів будете залучати? У батьків дозвіл питали? Здається діти пішли в школу навчатися ане фарбувати мости. Нюхати розчинники, фарбу, а машини їздили добре що нічого не трапилося. В таких випадках пане Сергій потрібно посьмову згоду батьків для залучення дітей до недезпечних робіт. Якщо у Вас немає письмової згоди батьків Вас можуть притягнути до відповідальності. Це щоб моє дитя заставили таке робити ви малиб наприємності. Але у Вас їх і так достатньо. Краще про землю напишіть як крали з бандою, та кінобутку БТІ.
патріот
20:19
Організацією фарбування моста мабуть займалася голова все як ч часи СРСР, коли діти на поля колгоспні ходили, дорогу прибирали, Білили бордюри. А заре дітьми прикриваються, фото виставляють. Доречі використали дітей для піару десь на 60хв. А далі 3 тижні фарбували, чудові хлопці, не схожі на тих хто вживає багато алкоголю :-) :-) :-) :-). Сергію проснись. Покайся перед людьми, ти ще молодий і тобі з нами жити. А кожна інформація буде вас всіх безжально бити.
односельчанка
23:02
Молодці!!! Не важливо хто фарбував, важливо що це були українці і патріоти! Колись в історії будуть згадувати що і вони долучилися до хорошої справи!
Сергій
23:41
Дякую Вам!!!
патріот
12:11
У Рівному міліція розшукує тих, хто використовував працю неповнолітніх

Опубліковано Вікторія Бондар Втр, 01/20/2015 — 09:22

Працівники відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Рівненській області встановлюють обставини вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 149 Кримінального кодексу України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини). У 2014 році зловмисники, під приводом допомоги дітям-сиротам, у Рівному (центральна частина міста) проводили збір коштів у скриньки, з використання праці неповнолітніх осіб. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Рівненській області.

Правоохоронці встановили, що на скриньках була розміщена наступна інформація«РІВНЕНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «БОГ, РОБОТА І ЗДОРОВ’Я», «ЗБІР КОШТІВ ДІТЯМ СИРОТАМ БЕЗХАТЧЕНКАМ ВИХОДЦЯМ ІНТЕРНАТІВ І ДОМІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ», «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ» з фотозбораженням малолітньої дитини на підвіконні.

З метою встановлення усіх обставин подій та об’єктивного проведення досудового розслідування, просимо громадян, які надавали грошову допомогу для осіб, що проводили збір таких коштів у Рівному, звернутися до УМВС України в Рівненській області за телефоном 0990225592.

Це я до того що і вами шановна влада Городка потрібно зайнятись правоохоронним органам про залучення неповнолітніх до громадських робіт.
Загрузка...