Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Клеванська ОТГ потрапила у рейтинг забезпечених громад України

Клеванська ОТГ потрапила у рейтинг забезпечених громад України
Клеванська ОТГ виявилася єдиною громадою Рівненщини, що потрапила в першу десятку громад з хорошою фінансовою спроможністю. Такі дані аналізу показників фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад України за останніх 9 місяців. Про це повідомляють експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку України.
 
Для оцінки фінансової спроможності громад аналіз експертами проводився у розрізі чотирьох показників, які характеризують фінансові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад. Це, зокрема, власні доходи на одного мешканця, динаміка надходжень місцевих податків, рівень дотаційності бюджетів та питома вага видатків на утримання апарату управління.
 
Відповідно Клеванська ОТГ з чисельністю населення 11,6 тисяч жителів була віднесена до 2 групи ОТГ. В якій і посіла 7 місце серед 103 громад України. Коментуючи такі висновки експертів Центрального офісу реформ, селищний голова Клеванської ОТГ Дмитро Жовтянський зазначив, що хоч результатом цього аналізу він задоволений, але проаналізовані показники чітко демонструють над якими напрямками фінансового розвитку громади ще потрібно працювати.
 
- Звісно, що нам приємно бачити, що громада динамічно розвивається і має достатньо високі показники надходжень до бюджету. Але аналіз експертів продемонстрував і слабкі місця нашої економічної політики. Це, зокрема, не надто високий рівень власних доходів та динаміка надходжень місцевих податків. Ці показники в нас ще поки що «западають». А тому, думаю, варто, нашій команді попрацювати в цьому напрямку та вже наступного року покращити ці параметри, - прокоментував Дмитро Жовтянський.
 
Разом з цим варто відмітити, що в жодній з інших груп об’єднані громади Рівненщини навіть не наблизилися до першої десятки. Так в першій групі найвище, 55, місце посіла Радивилівська ОТГ. В третій групі на 84 місці знаходиться Смизька громада, а в четвертій – на 66 місці Привільненська ОТГ.Експертний аналіз бюджетів 665 ОТГ за 9 місяців 2018 року ТУТ
321
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...