Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Колишні правоохоронці з Рівненської області всиновили відразу дев’ять дітей!

Колишні правоохоронці з Рівненської області всиновили відразу дев’ять дітей!

У Рівненській області родина колишніх працівників правоохоронних органів зробила справжній батьківський подвиг: усиновила відразу дев'ятьох дітей, причому всі ці дітлахи – рідні брати та сестри. Рішення про всиновлення такої кількості дітей Олег і Тамара Лисенко-Куцелики прийняли спонтанно: почули від друзів сумну історію про велику неблагополучну сім'ю, де батько здійснив самогубство, а мати незабаром повинні позбавити прав на дітей через те, що жінка постійно зловживає спиртним, залишивши малюків напризволяще.

Тамара і Олег уже мають по двоє дорослих дітей, тож певний досвід виховання підростаючого покоління мають. Тому коли вони дізналися історію цієї родини, вирішили забрати дітей у матері-алкоголічки та виховати їх порядними людьми. Зараз діти уже півроку живуть з новими батьками і дуже полюбили Тамару та Олега. Найстаршому з дітей Віталіку 16 років, наймолодшій Юлі – 4. Тамара розповідає, що не все давалося просто: їм доводилося навчати дітей навіть таким елементарним речам, як правила особистої гігієни, з якими малюки були незнайомі. Через те, що старші діти практично не відвідували школу, у них проблеми з навчанням, але новоспечені батьки вірять, що їм доведеться перемогти всі негаразди. Тамара двадцять років пропрацювала в правоохоронних органах, де очолювала відділ зв'язків із громадськістю. Зараз жінка на пенсії. Олег раніше працював інспектором державної служби охорони – тепер звільнився, щоб приділяти більше уваги дітям. У великої родини вже навіть з'явилося спільне хобі – понад усе діти люблять разом із батьками куховарити. Особливо обожнюють вони пекти пироги та ліпити вареники, навіть найменші пам'ятають усі тонкощі рецептів цих страв.

809
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...