Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами)

Земельні ділянки сім'ї голови Городоцької сільської ради
Ткачук О.О.голова сільської ради Городка. с.Карпилівка біля бань, 2 ділянки 53соти
Колесник О.А. донька Луцьке кільце 5 ділянок 1 гектар 48 сот
Ткачук А.С. чоловік Луцьке кільце 2 ділянки 1 гектар 20 сот
Кондратюк Б.O. рідній брат голови Луцьке кільце 17 ділянок 1 гектар 69 сот
Кондратюк О.Б. племінник голови Луцьке кільце 2 ділянки 25 соток
Токар Н.Б. племінниця голови Луцьке кільце 2 ділянки 25 соток
Сім'я Рисків бізнесмени друзі голови луцьке кільце 17 ділянок, 1 гектар 25 соток с. Карпилівка біля бань, 8 ділянок 1 гектар, 79 сот
Сім'я Поліщука С. В. Заступник голови сільської ради Луцьке кільце 8 ділянок 63 соти
Сім'я Краснової Н.В. Землемір с.Городок Луцьке кільце 3 ділянки 60 соток
Сім'я Гетманчука П. голова земельної комісії с.Городок 6 ділянок Луцьке кільце 86 соток
Хочу звернути увагу на земельні наділи в с. Карпилівка, вони наділялись приблизно в 2013р. Деякі депутати навіть не знають про їх розподіл.
Список землі влади с. Городок будемо постійно поновлювати.
Всі файли в кінці запису
Джерело: https://www.facebook.com/Zurab.Kantariya/posts/991...
Від себе додам, вже ходять чутки щоб відкрити реєстри власників землі, щоб кожен міг знати кому належить та чи інша власність, я цілком за це, адже якщо вона отримана законним шляхом людині немає чого боятися і що приховувати.
Нема сумніву, що ці шукачі правди викопають ще й і підводний човен, який буде знаходитись на ділянках головихи.
Як говорив прекрасний актор Ю. Нікулін " На всякий случай"
Попутного Вам О.О. вітру з нашого села.
Заповнюйте всі заявку кому не байдуже наше село. Чим більше заявок тим більше шансів зацікавити кореспондентів. ПРОГРАМА ДІСТАЛО!!!
Також можна в програму АГЕНТИ ВПЛИВУ
09:18 12.12.14
Співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області виявили та задокументували протиправні дії посадових осіб Корнинської сільської ради, які у травні під час голосування за рішення про надання їм та їхнім родичам дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок не повідомили про наявність конфлікту інтересів.
Земельні ділянки виділені на території сільської ради для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд всупереч вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.
Наближається, і в нас таке буде!!!
Матеріали відносно десяти представників територіальної громади Корнинської сільської ради скеровано до Рівненської районної прокуратури, з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів). Рівненським районним судом вказані особи притягнуті до передбаченої Законом відповідальності у вигляді штрафу.
Ну а щоб був повний фарш повідаю всім про вічного не змінного депутата та голови дільничої комісії півунні за освітою за напрямком шулер Якимчук О. Загляньте в часопис «Слово і Час» №33 (9272) від 15.08.2014р ст7. ПРИДИВІТЬСЯ щось тільки не хватило одного сантиметра для однієї цифри щоб народ не догадався якого року була ця вистава. ГАНЬБА.
Отак все у них в їхньому житті як у Остапа Бендера.
Так, в деякій мірі цим неукам можна пробачити за їхні свідомі чи не зовсім свідомі поступки. Дорвались до влади та не усвідомлюючи що з нею робити.
А що можна говорити за офіцерів — генералів, полковників. Зовсім зганьбили, цю давньовічну честь офіцера. Ходять у імператриці на поводку кругом неї як кіт учоний на ланцюгу кругом дуба (О Пушкін). Вихід є панове офіцери, візьміть тай застрельтесь, від ганьби за прийняті антанародні рішення щодо розприділення земельки серед родини княжної, та і за себе та своїх родичів не забули. ГАНЬБА!
№380 від 22.01.2009p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік)
лог ¤ З перших уст
“Хочеться донести людям світлий вогник газу...”
Про будні Городоцької сільської ради розповідає її голова Олеся Ткачук
Ось уже двадцять років Городоцьку сільську раду очолює Олеся Олексіївна ТКАЧУК (на фото у центрі), довіру до якої громада підтвердила уп’яте, обравши її на цю посаду. І недарма, бо ця срібночола досвідчена жінка вміло керує ввіреним їй господарством, працюючи на людей і для людей.
А господарство — немаленьке, у підпорядкуванні такі населені пункти, як Городок, Понебель, Карпилівка, Михайлівка, Караєвичі, Метків і Рубче. Це найбільша сільська рада в області, на території якої мешкає понад п’ять тисяч громадян.
На глибоке переконання Олесі Олексіївни, у час, коли в країні криза, коли політики не можуть порозумітися між собою, сільська рада може вижити тільки завдяки власним силам, використовуючи свої ресурси та потенціал.
Сільського голову підтримує депутатський корпус, що налічує 30 обранців, які злагоджено і помірковано діють в інтересах громади. Незважаючи на політичні переконання, вони є однодумцями.
І хоча, з огляду на політичну ситуацію в країні, попереду — нелегкий фінансовий рік, все ж таки Олеся Олексіївна бачить вихід із ситуації. Перш за все, за рахунок оренди або викупу земельних ділянок, на яких розташовані підприємства. По-друге, потрібно, щоб малий бізнес вийшов з тіні, щоб власники брали людей на роботу офіційно, надаючи їм соціальні гарантії.
До речі, на території сільської ради — 49 підприємств різних форм власності. І хоча сьогодні не всі вони працюють на повну потужність, все-таки на них покладаються певні сподівання. Одне з таких підприємств — ВАТ “Рівнеазот”.
Також ми вже зробили проект розширення меж населеного пункту і вже з січня-лютого будемо видавати людям акти на право власності (паї). Хай краще землі будуть окультурені народом і приносять прибуток, ніж простоюватимуть. Наприклад, до цього року на території сільради діяло сільськогосподарське підприємство “Нива”, землі якого зараз віддані у суборенду компанії “Інсеко”. Люди при цьому не постраждали, а, навпаки, отримали у 2,5 рази більше прибутку.
Проблема номер один, яку треба вирішити, це газифікація сіл. Уперше за багато років ми отримали 100 тисяч гривень дотації з державного бюджету. Зараз розробили проектну документацію на проведення газу у села Метків та Рубче (понад 36 тисяч гривень) та Михайлівку (45 тисяч гривень). У подальшому розраховуємо на кошти від продажу та оренди землі, щоб донести людям “світлий вогник газу”.
Спрямовувати кошти є куди, тільки б вони були. Так, нещодавно нам вдалося переобладнати котельню городоцької школи, 130 тисяч гривень на це виділила держава. А ще потрібно замінити вікна на пластикові, побудувати внутрішній туалет.
Також плануємо збудувати новий дитячий садочок. У нас є один, але він розрахований лише на 40 місць при потребі 200-250. Тож ми вже розробили проектну документацію на 80 тисяч гривень.
Водночас понад 42 тисячі гривень пішло на проект для побудови нового фельдшерсько-акушерського пункту у селі Понебель. До речі, Карпилівський ФАП, який нам вдалося перебудувати, є одним із кращих в Україні. Також 80 тисяч гривень вартувала нова “швидка”, а стару ми переобладнали у машину для перевезення померлих. У цьому дуже допоміг підприємець Петро Самчук.
За словами Олесі Ткачук, громада сільради дуже згуртована. А інакше і не повинно бути, адже усіх проблем на селі не перерахувати, а вирішити їх можна лише спільними зусиллями.
— Уже четвертий рік поспіль у селі Карпилівка громада будує церкву святих апостолів Петра і Павла, — продовжує пані Олеся, — допомагають усі. Особливу подяку хочу висловити Валентину Гончарівському та Володимиру Слюсарчуку, Борису Кондратюку і Сергію Гребеневичу. На слова вдячності заслуговує й приватний підприємець Василь Поляк, який практично за власний кошт огородив місцеве кладовище, допоміг у ремонті дитячого садочка. Налагоджені постійні партнерські стосунки з депутатом Городоцької сільради Олександром Адамцем, багато допомагає генеральний директор ВАТ “Рівнеазот” Михайло Заблуда. А завдяки депутатам районної ради Борису Кондратюку та Сергію Гребеневичу, депутату сі-льради Сергію Поліщуку понад тисячу подарунків до Нового року отримали наші діти, вчителі та працівники медичних закладів.
Можна назвати багатьох людей, небайдужих до проблем і потреб громади. Сподіваюся, що завдяки нашим спільним скоординованим зусиллям удасться зробити ще багато хороших справ для людей.
Кароліна КРУГЛИК
Рівненська Правда
Людям потрібен новий міст
Село Городок, що в Рівненському районі, розділене мостом на дві частини. Тож його мешканцям по декілька разів на день доводиться перетинати аварійну споруду, якої навіть немає на карті. Маршрутне таксі доїжджає лише до мосту, а далі проїзд заборонений, тому люди дістаються своїх помешкань пішки. Якщо зверху міст виглядає більш-менш пристойно, то знизу всі бетонні плити порозмивала вода, тому він може рухнути в будь-який момент, бідкаються мешканці села.
– Щоб побудувати новий міст, потрібні чималі кошти, та зробити це необхідно найближчим часом, бо від цього, без перебільшення, залежить життя людей, – зазначає сільський голова Городка Олеся ТКАЧУК. – 24 роки тому, коли я вперше стала сільським головою, цей міст був дерев’яним. Потім автомобіль, що проїжджав через нього, розтрощив перила. Реконструкцію мосту допоміг зробити директор «Азоту». Тоді поклали залізні таври, перила та зробили окремий прохід для пішоходів. Та з плином часу міст підмила вода, і він став небезпечним для життя людей. Якби можна було поступово його будувати, ми б це могли зробити самі. Однак спорудити його необхідно швидко, бо іншої дороги в село немає. Ми розуміємо, що зараз складна ситуація, однак міст у селі зробити необхідно. Адже ним щодня ходять діти в школу, паломники, які приїжджають у жіночий монастир. Нам страшно, що в один момент все може рухнути.
Також Олеся Олексіївна розповіла, що необхідно збудувати саме міст-шлюз. Бо коли трапляється повінь, вода виходить з берегів і затоплює будинки неподалік від мосту.
– Село розбудовується, відтак актуальність будівництва нового моста надзвичайно висока, – говорить голова Рівненської райради Володимир ПИЛИПЧУК. – Адже від річки до останньої хати в селі близько семи кілометрів, і цей шлях мешканцям Городка доводиться долати пішки. Рівненська райрада тримає це питання на контролі і, я сподіваюся, що вже найближчим часом ми зможемо допомогти людям.
Три роки тому був розроблений проект мосту зі шлюзом. Враховуючи, що для його спорудження необхідно буде переносити газопровід та електролінію, вартість проекту становить близько дев’яти мільйонів гривень. Олеся Ткачук розповіла, що сільська рада має на рахунку чотири мільйони гривень, крім того, додаткові кошти можна залучити з бюджету розвитку – це ще трохи більше двох мільйонів. Допомогти віднайти решту коштів, аби допомогти мешканцям Городка, пообіцяв голова обласної ради Михайло КИРИЛЛОВ, який завітав на схід села.
Юлія ГОЛИК
ІСТИННИМ СЛУХОМ ВОЛОДІЄ ТОЙ, ХТО ЧУЄ КРИК ДУШІ ІНШОЇ ЛЮДИНИ,,,