Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами)

Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами)

Земельні ділянки сім'ї голови Городоцької сільської ради

Ткачук О.О.голова сільської ради Городка. с.Карпилівка біля бань, 2 ділянки 53соти
Колесник О.А. донька Луцьке кільце 5 ділянок 1 гектар 48 сот
Ткачук А.С. чоловік Луцьке кільце 2 ділянки 1 гектар 20 сот
Кондратюк Б.O. рідній брат голови Луцьке кільце 17 ділянок 1 гектар 69 сот
Кондратюк О.Б. племінник голови Луцьке кільце 2 ділянки 25 соток
Токар Н.Б. племінниця голови Луцьке кільце 2 ділянки 25 соток
Сім'я Рисків бізнесмени друзі голови луцьке кільце 17 ділянок, 1 гектар 25 соток с. Карпилівка біля бань, 8 ділянок 1 гектар, 79 сот
Сім'я Поліщука С. В. Заступник голови сільської ради Луцьке кільце 8 ділянок 63 соти
Сім'я Краснової Н.В. Землемір с.Городок Луцьке кільце 3 ділянки 60 соток
Сім'я Гетманчука П. голова земельної комісії с.Городок 6 ділянок Луцьке кільце 86 соток

Хочу звернути увагу на земельні наділи в с. Карпилівка, вони наділялись приблизно в 2013р. Деякі депутати навіть не знають про їх розподіл.
Список землі влади с. Городок будемо постійно поновлювати.

Всі файли в кінці запису

Джерело: https://www.facebook.com/Zurab.Kantariya/posts/991...

Від себе додам, вже ходять чутки щоб відкрити реєстри власників землі, щоб кожен міг знати кому належить та чи інша власність, я цілком за це, адже якщо вона отримана законним шляхом людині немає чого боятися і що приховувати.

Фото до новини:
Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 0Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 1Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 2Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 3Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 4Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 5Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 6Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 7Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 8Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 9Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 10Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 11Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 12Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 13Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 14Кому належить земля Городоцької сільської ради (файли з прізвищами) 15
20977
RSS
00:20
Сергій Васильович з досить поширеним українським прізвищем вже бачив, звісно. Прокоментував би…
патріот
01:06
Навіть не знаю що вже писати це так гідко дивитись на це злодійство. Реєстри відкриті як що я не помиляюсь з 27.11.2014р
01:13
Якщо вони відкриті, то хто ж буде проти того, аби їх роздрукувати і порозкидати людям за хвірточки? У файликах?
01:14
Це ж і коштуватиме недорого?
патріот
09:49
Починаємо друкувати та ознайомлювати людей! Це уже не холодний душ а льодовий.
13:15
Так-так, тому що інтернет, все ж, ще малодоступний.
Житель
23:39
-1
Написані цікаві факти. А хто автор статті? Чому автор вищенаписаного боїться заявити про себе? Можливо він нас люди вводить в оману, можливо це якийсь очередний проходимець. Хто знає цього письменника і звідки в нього такі дані? Нібито у нас в селі все добре і є якесь сприяння людям — на тобі, якийсь безіменний самозванець саботує всіх. Повідомте нас хто він???
23:45
Всі плани наділів — відповідають дійсності. Можете навіть роздрукувати і перепитати у сільраді, коли у вас виникли сумніви.
Адвокат
23:50
Якщо Ви вмієте користуватися компютером то по ссилках видно звідки інформація, і автор відкритий (Зураб Кантарія кореспондент, блогер, громадський діяч), а проходимець мабуть Ви, що теж є в списку сімї? Щось так гостро реагуєте.
23:58
Ще один попихач Великої Матусі.
23:59
… один з тих, хто бігає щодня (і по кілька разів) до сільради.
00:00
швидше — це екзальтована жіночка.
Нібито є якесь сприяння людям
— в тому то біда, що «нібито» і обраним людям, вам добре живеться в Городку і Вас все дуже влаштовує?
патріот
00:15
Це не просто цікаві факти, це вірні факти, крім того що ця сімя володіє землею зереєстрованою на них то є ще у 2 рази більше землі по дорученню, якою вони також володіють. Просніця. І такі факти також будуть опрелюднені
ан
13:21
повірте що правда, а у людини яка писала можуть бути неприємності, якщо напише прізвище
хутін пуйло
00:05
У Великого Українського драматурга Івана Карпенка Карого є театральний твір «Сто тисяч» де поміщик Калитка мріяв про великі площі землі, та повторював чия земля? Калитчина. Цей персонаж цього твору Калитка після більш як сто років з'явився у нашій місцевості, повторюючи його слова — чия земля? Лесіна, чия земля? Брата Іванушкі, чия земля? Доньки Альонушкі, чия земля? Мужа Анатолія, чия земля? Племінників, і так далі. Ганьба.
Нема сумніву, що ці шукачі правди викопають ще й і підводний човен, який буде знаходитись на ділянках головихи.
Як говорив прекрасний актор Ю. Нікулін " На всякий случай"
Попутного Вам О.О. вітру з нашого села.
патріот
00:09
Це точно.
07:35
Коли показують бувшу головиху Слов'янська Нелю Штепу, вона мені когось до болю нагадує…
Комментарий удален
квіточка
19:53
Цікаво чому жителі Городка так мало коментують подібні речі? Ніби всіх все влаштовує, чи може бояться «МАТУШКУ» розгнівтиь?
ан
13:23
я думаю жителі і не здогадуються, а тим хто знає, теж дали ділянки от і мовчать, я з Городка і шокована від побаченого, а в Риськів справді є ділянки біля Луцького кільця…
валя чайка
01:15
Бояться розгнівить-вірно написано!!! Люди або бояться, або не розуміють ситуації.А взагалі втратить можна тільки життя!!! Все інше можна знайти і виправить!!!
квіточка
20:07
Таку інформацію потрібно оприлюднити і за межами цього сайту.Думаю, телебачення цим зацікавиться.
Треба запропонувати Олександру Курсику з 1+1, а також місцевим журналістам
Адвокат
13:38
Потрібно кинути клич, можливо є в когось знайомі чи родичі кореспонденти. Щоб зацікавились даними сюжетами.
квіточка
20:15
Хороший сюжет буде,і майбутні вибори вдалі!!!
Комментарий удален
козак
21:10
Як казав один герой- картина маслом! З городоцькими небожителями все ясно-свині.Хто ближче до корита той і більше нажирається.Ну а цей Пелешук? Він же недавно появився на наших теренах-і вже 8 крутих ділянок! Він мабуть хоче стати Головою СР і побити рекорди нашої ІМПЕРАТРИЦІ. Ми з вами будемо БИДЛОМ, якщо цю КАМАНДУ приведемо на виборах до вдади!
Хутін пуйло
13:56
distalo.ictv.ua/ru/index/page/id/45

Заповнюйте всі заявку кому не байдуже наше село. Чим більше заявок тим більше шансів зацікавити кореспондентів. ПРОГРАМА ДІСТАЛО!!!
Ванюшка
14:52
Поміняйте, будьласка, свій пароль, а то внуки читають! ОК?
Весь світ від малого до велико знаю що ВОВА — …
А так да, не треба дітей вчити таких слів
валя чайка
00:57
Запрошені і програма ДІСТАЛО,і програма ГРОШІ, чула теж але незнаю чи правда.
ntn.ua/uk/agents_feedback
Також можна в програму АГЕНТИ ВПЛИВУ
валя чайка
00:55
Вже запрошені журналісти з Києва, з різних програм.Чула, та незнаю чи правда.
00:01
киньте мені цей документ, зі списком власників ділянок.
не переживай кину і всім кому міг уже кинув)
Всі отримали подачки і всім стало пофіг, промоніторив ціни на ділянки біля луцького кільця був в шоці 10 соток від 20000$, тепер думаю не ту професію вибрав треба було в городоцьку сільську раду йти працювати, за гектар можна 200000$ відхватить
патріот
18:05
А на гривні це 3 мільйона по курсу 15, тож наша влада мільйонери скриті.
валя чайка
00:59
Саша ти точно не ту професію обрав.Ти суперпрофесіонал в іншій справі,і я маю надію і впевнена в цьому, що ти своїм розумом заробиш не один мільйон.
патріот
10:31
Рівненські правоохоронці виявили корупціонерів серед сільських депутатів при вирішенні земельних питань
09:18 12.12.14

Співробітники державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області виявили та задокументували протиправні дії посадових осіб Корнинської сільської ради, які у травні під час голосування за рішення про надання їм та їхнім родичам дозволів на розробку проектів відведення земельних ділянок не повідомили про наявність конфлікту інтересів.

Земельні ділянки виділені на території сільської ради для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд всупереч вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Рівненській області.

Наближається, і в нас таке буде!!!

Матеріали відносно десяти представників територіальної громади Корнинської сільської ради скеровано до Рівненської районної прокуратури, з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів). Рівненським районним судом вказані особи притягнуті до передбаченої Законом відповідальності у вигляді штрафу.
Мария
20:37
Притягнуто 21 депутата загалом
13:16
Штраф це ніщо, потрібно повернути накрадене в державу з конфіскацією майна, та провести перевибори корупціонерів.
Angelina
23:54
Нашу "Імператрицю«просто так не візьмеш.Там зв»язки...І нікого вона не боїться.А справедливість треба, щоб відбулася.Треба доказати, що люди не бидло, яким можна подачками роти закрити.
гість
23:17
Невже в Городку всохла та гілляка з дуба???
Адвокат
12:52
Цілком погоджуюсь із діловою людиною «Гість». Але для всфх цих ділків не хватить дерев. Тому краще щоб країна знала про своїх «героїв». Чим тупіші «герої» тим справніше ними манипулювати Олесі. Почнемо з головного клоуна — наукового діяча із земельних відносин Гетманчука П. Це спритник з шкільною освітою на трійках леть виїхав у світ з шкільного подвіря, а мудрий як сова по розподілу земельки. Друга дійова особа це гладіатор пан Мехальцов В. Цей взагалі запхав за пояс свого кумира Гетманчука. Купив собі диплом про наукову степінь та розмахував ним по підприємствах, ледь не загримів під ФОНФАРИ. Це вже не смішно.Недалеко відкотилась від цих вояків Метківська цариця Катерина Немтур. Почувши її дикий крик в одному селі, народ ховається у другому селі у краївках, бо йдуть Вони. Що вже говорити за це пугало з дробовкою Береста горе -охітника за привидами. При виконанні своїх громадських обовязків боїться своєї тіні, а дарма. Вічний сц… кун.
Ну а щоб був повний фарш повідаю всім про вічного не змінного депутата та голови дільничої комісії півунні за освітою за напрямком шулер Якимчук О. Загляньте в часопис «Слово і Час» №33 (9272) від 15.08.2014р ст7. ПРИДИВІТЬСЯ щось тільки не хватило одного сантиметра для однієї цифри щоб народ не догадався якого року була ця вистава. ГАНЬБА.
Отак все у них в їхньому житті як у Остапа Бендера.
Адвокат
13:05
Частина №2

Так, в деякій мірі цим неукам можна пробачити за їхні свідомі чи не зовсім свідомі поступки. Дорвались до влади та не усвідомлюючи що з нею робити.
А що можна говорити за офіцерів — генералів, полковників. Зовсім зганьбили, цю давньовічну честь офіцера. Ходять у імператриці на поводку кругом неї як кіт учоний на ланцюгу кругом дуба (О Пушкін). Вихід є панове офіцери, візьміть тай застрельтесь, від ганьби за прийняті антанародні рішення щодо розприділення земельки серед родини княжної, та і за себе та своїх родичів не забули. ГАНЬБА!
Радив би вам зареєструватись та створити запис в блозі і всі такі пости писати там, гарно написано, але це може загубитись серед коментарів на цьому сайті, якщо не знаєте як можу допомогти
валя чайка
00:49
А що генералам чи полковникам??? Вони вже заробили собі пенсії(і я так думаю немалі), а ось мені потрібно рік працювати, сплатити податки і на свої податки я зможу в рік утримувати двох посадовців.Ось така виходить хреновина любі друзі.І якщо доживу до пенсії то у мене буде мінімальна, а у них всіх щей купа пільг.Ось тільки у мене виникає запитання, за які заслуги перед Україною надають їм такі пільги???І за які такі труди у них такі пенсії??? Моя бабуся все життя тяжко працювала і навіть незаробила мінімальної!!! Це ж було в СРСР, а ті хто все життя не працював, заплатили взятку і отримали пенсію(знаю випадки по Городку особисто).Але бабуся(Царство їй небесне)ніколи ненарікала на владу, а жила по Божих Заповідях.
валя чайка
01:02
Немає такого дуба в Городку, який витримає 31 обранця.
СБУ
12:20
Пане Адвокат ви нам дуже цікаві, і хочу сказати, що з двоїшниками потрібно дружити, бо не запросять на зустріч однокласників на яхту.В наш час це дуже актуально! А головне, що тут у всіх рильце в пушку. Скоро свіжі факти по кожному «проповіднику» в коментарях.Буде цікаво і дуже весело, але не Вам! Піднімаються всі навіть дуже старі матеріали і долучим нові коменти і факти. Веселих перегонів...)))
крот
22:24
Щось СБУ мовчить і компроматів не викладає.Не цікаві перегони, ану піддай жарку.
патріот
23:36
Це знайшов інтервю Цариці за 2009рік про документацію про садік, таке враження як ніби кожен рік розробляють проект. Читайте самі.

№380 від 22.01.2009p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік)

лог ¤ З перших уст
“Хочеться донести людям світлий вогник газу...”
Про будні Городоцької сільської ради розповідає її голова Олеся Ткачук
Ось уже двадцять років Городоцьку сільську раду очолює Олеся Олексіївна ТКАЧУК (на фото у центрі), довіру до якої громада підтвердила уп’яте, обравши її на цю посаду. І недарма, бо ця срібночола досвідчена жінка вміло керує ввіреним їй господарством, працюючи на людей і для людей.
А господарство — немаленьке, у підпорядкуванні такі населені пункти, як Городок, Понебель, Карпилівка, Михайлівка, Караєвичі, Метків і Рубче. Це найбільша сільська рада в області, на території якої мешкає понад п’ять тисяч громадян.
На глибоке переконання Олесі Олексіївни, у час, коли в країні криза, коли політики не можуть порозумітися між собою, сільська рада може вижити тільки завдяки власним силам, використовуючи свої ресурси та потенціал.
Сільського голову підтримує депутатський корпус, що налічує 30 обранців, які злагоджено і помірковано діють в інтересах громади. Незважаючи на політичні переконання, вони є однодумцями.
І хоча, з огляду на політичну ситуацію в країні, попереду — нелегкий фінансовий рік, все ж таки Олеся Олексіївна бачить вихід із ситуації. Перш за все, за рахунок оренди або викупу земельних ділянок, на яких розташовані підприємства. По-друге, потрібно, щоб малий бізнес вийшов з тіні, щоб власники брали людей на роботу офіційно, надаючи їм соціальні гарантії.
До речі, на території сільської ради — 49 підприємств різних форм власності. І хоча сьогодні не всі вони працюють на повну потужність, все-таки на них покладаються певні сподівання. Одне з таких підприємств — ВАТ “Рівнеазот”.
Також ми вже зробили проект розширення меж населеного пункту і вже з січня-лютого будемо видавати людям акти на право власності (паї). Хай краще землі будуть окультурені народом і приносять прибуток, ніж простоюватимуть. Наприклад, до цього року на території сільради діяло сільськогосподарське підприємство “Нива”, землі якого зараз віддані у суборенду компанії “Інсеко”. Люди при цьому не постраждали, а, навпаки, отримали у 2,5 рази більше прибутку.
Проблема номер один, яку треба вирішити, це газифікація сіл. Уперше за багато років ми отримали 100 тисяч гривень дотації з державного бюджету. Зараз розробили проектну документацію на проведення газу у села Метків та Рубче (понад 36 тисяч гривень) та Михайлівку (45 тисяч гривень). У подальшому розраховуємо на кошти від продажу та оренди землі, щоб донести людям “світлий вогник газу”.
Спрямовувати кошти є куди, тільки б вони були. Так, нещодавно нам вдалося переобладнати котельню городоцької школи, 130 тисяч гривень на це виділила держава. А ще потрібно замінити вікна на пластикові, побудувати внутрішній туалет.
Також плануємо збудувати новий дитячий садочок. У нас є один, але він розрахований лише на 40 місць при потребі 200-250. Тож ми вже розробили проектну документацію на 80 тисяч гривень.
Водночас понад 42 тисячі гривень пішло на проект для побудови нового фельдшерсько-акушерського пункту у селі Понебель. До речі, Карпилівський ФАП, який нам вдалося перебудувати, є одним із кращих в Україні. Також 80 тисяч гривень вартувала нова “швидка”, а стару ми переобладнали у машину для перевезення померлих. У цьому дуже допоміг підприємець Петро Самчук.
За словами Олесі Ткачук, громада сільради дуже згуртована. А інакше і не повинно бути, адже усіх проблем на селі не перерахувати, а вирішити їх можна лише спільними зусиллями.
— Уже четвертий рік поспіль у селі Карпилівка громада будує церкву святих апостолів Петра і Павла, — продовжує пані Олеся, — допомагають усі. Особливу подяку хочу висловити Валентину Гончарівському та Володимиру Слюсарчуку, Борису Кондратюку і Сергію Гребеневичу. На слова вдячності заслуговує й приватний підприємець Василь Поляк, який практично за власний кошт огородив місцеве кладовище, допоміг у ремонті дитячого садочка. Налагоджені постійні партнерські стосунки з депутатом Городоцької сільради Олександром Адамцем, багато допомагає генеральний директор ВАТ “Рівнеазот” Михайло Заблуда. А завдяки депутатам районної ради Борису Кондратюку та Сергію Гребеневичу, депутату сі-льради Сергію Поліщуку понад тисячу подарунків до Нового року отримали наші діти, вчителі та працівники медичних закладів.
Можна назвати багатьох людей, небайдужих до проблем і потреб громади. Сподіваюся, що завдяки нашим спільним скоординованим зусиллям удасться зробити ще багато хороших справ для людей.
Кароліна КРУГЛИК

патріот
23:42
Ще про міст почитайте як людям по 7 кілометрів ходити пішки, від млина і на кургани.

Рівненська Правда
Людям потрібен новий міст
Село Городок, що в Рівненському районі, розділене мостом на дві частини. Тож його мешканцям по декілька разів на день доводиться перетинати аварійну споруду, якої навіть немає на карті. Маршрутне таксі доїжджає лише до мосту, а далі проїзд заборонений, тому люди дістаються своїх помешкань пішки. Якщо зверху міст виглядає більш-менш пристойно, то знизу всі бетонні плити порозмивала вода, тому він може рухнути в будь-який момент, бідкаються мешканці села.
– Щоб побудувати новий міст, потрібні чималі кошти, та зробити це необхідно найближчим часом, бо від цього, без перебільшення, залежить життя людей, – зазначає сільський голова Городка Олеся ТКАЧУК. – 24 роки тому, коли я вперше стала сільським головою, цей міст був дерев’яним. Потім автомобіль, що проїжджав через нього, розтрощив перила. Реконструкцію мосту допоміг зробити директор «Азоту». Тоді поклали залізні таври, перила та зробили окремий прохід для пішоходів. Та з плином часу міст підмила вода, і він став небезпечним для життя людей. Якби можна було поступово його будувати, ми б це могли зробити самі. Однак спорудити його необхідно швидко, бо іншої дороги в село немає. Ми розуміємо, що зараз складна ситуація, однак міст у селі зробити необхідно. Адже ним щодня ходять діти в школу, паломники, які приїжджають у жіночий монастир. Нам страшно, що в один момент все може рухнути.
Також Олеся Олексіївна розповіла, що необхідно збудувати саме міст-шлюз. Бо коли трапляється повінь, вода виходить з берегів і затоплює будинки неподалік від мосту.
– Село розбудовується, відтак актуальність будівництва нового моста надзвичайно висока, – говорить голова Рівненської райради Володимир ПИЛИПЧУК. – Адже від річки до останньої хати в селі близько семи кілометрів, і цей шлях мешканцям Городка доводиться долати пішки. Рівненська райрада тримає це питання на контролі і, я сподіваюся, що вже найближчим часом ми зможемо допомогти людям.
Три роки тому був розроблений проект мосту зі шлюзом. Враховуючи, що для його спорудження необхідно буде переносити газопровід та електролінію, вартість проекту становить близько дев’яти мільйонів гривень. Олеся Ткачук розповіла, що сільська рада має на рахунку чотири мільйони гривень, крім того, додаткові кошти можна залучити з бюджету розвитку – це ще трохи більше двох мільйонів. Допомогти віднайти решту коштів, аби допомогти мешканцям Городка, пообіцяв голова обласної ради Михайло КИРИЛЛОВ, який завітав на схід села.

Юлія ГОЛИК

валя чайка
00:36
Хіба це був схід села??? Це була Маркізанська комедія.Де пан Пилипчук озвучив таку фразу, що він приїхав нас захищати від сепаратистів, на що я йому дала зустрічне запитання, чи у Городку він бачив сепаратистів??? Всі присутні, а ви бачите по фото, хто там був присутній, як завжди поклонилися начальству і побігли до моста подивитися, що ж там таки діється. Моє запитання залишилося без відповіді.
патріот
00:03
Виходить що у нас був схід села цікаво хто на ньому був з громади, як звітувалась Імператриця про використання коштів, де були оголошення про схід села, це преблизно було в травні 2014р. Що за звіт в травні мабуть за 2013рік я так розумію, ось ссилка звідки статья vk.com/wall198265701_701
ан
13:27
н… да і всі мовчать
ан
13:28
а депутатам теж дали по 2-3 участки
Єлезавета
00:56
При чому всім без винятку та які гарно нажилися на продажах з відсотків, а корчать із себе правельних та безневинних!!!
Зураб
20:58
m.youtube.com/watch?v=BTRgOPdv-YQ ще трошки відеоматеріалів про землю в Рівненському районі
Анатолій Конопуд
17:51
ще раз нагадаю біблійну істину: там де немає світла-там панує темрява.напевне треба зробити справжній схід села і підняти всі питання на широкий загал.
22:53
Є так притча, що краденою землею давляться внуки і правнуки до сьомого коліна злодіїв.
23:02
+1
Де поховати своє дрябле тіло? Закопайте мене біля Луцького кільця, і залийте гектар бетоном. Хай усі мене пам'ятають, як людину широкої душі і масштабних планів.
Патріот
13:38
Ці безбожники ніколи не вірили у вічне життя, живуть на землі задовільняють свої тільки потреби, плюють на все святе, та Бог все бачить. Покарані будуть дуже жорстоко за своє злодійство та брехню.
22:26
Ну вони вважають, що Господа Бога задобрили хабарями, як прокурорів і суддів. У них-свій погляд на життя.Збочений погляд збочених людей.
Патріот
23:02
Збочення — це хвороба тож вони всі хворі. Боже забери їх щоб тут від хвороб не мучились тільки не до себе а в ПЕКЛО там місце хворим тваринам бо вони не люди.
Ванюшка
17:26
Валюшка Чайка!!! Я і моя сімя всім серцем за тебе, тому що віримо втебе!!! Ти, дійсно, справедлива людина і справишся, а ми тобі будемо сприяти в цьому! Удачі тобі і Миру Українцям! Слава Україні! Героям Слава!
валя чайка
17:31
Писати на сайтах добре, а от всі разом зберіться і зробіть схід села, послухаємо звіт голови і депутатів.Так більше буде користі. І ще прохання -зареєструйтеся в сайті не боячись влади кожен під своїм прізвищем. Що слабо??? Я сильна жінка -не боялася і не боюся влади. А ви??? Посад ні я, ні мої батьки, ні мої діти не займали.За місцем під сонцем ми з чоловіком дуже тяжко боролися і чесно заробляли все життя.За 2013 рік ми сплатили з 22 посадочних місць свого кафе, яке працює без спиртного і тютюну 330 000 гривень платежів і податків.Правдивість мноїх слів можна офіційно перевірити, або я можу показати документи.
Ванюшка
17:38
Звертаюся до Конопуда Анатолія! Толік! Ати багато зробив для села, будучи депутатом?
валя чайка
00:29
Моя дорога Ванюшка!!! Сердечно дякую за підтримку!!! Я надіюся, що не розчарую Вас, якщо скажу, що у нас у селі є набагато достойніші кандидати на голову ніж я.Молоді, чесні, амбіційні, наполегливі і трудолюбиві, а я лише могла б підтримати цю молодь.Молодь зараз виросла без совка і дуже розумна та талановита, а мої набуті знання і вміння, знання та вміння нашої громади потрібно спрямувати і використати на добробут громади.Зміни почнуться тоді, коли громада перестане боятися владу, яку самі і обирали.І депутат обраний громадою небуде у селі цар, а буде людиною, яка прийшла служити вірою і правдою людям.СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
17:01
+1
Вам, Валентино. хочу сказати, що скромність є чеснотою, але не в цьому випадку. Це не той випадок, коли личить колупати пальчиком піч від стидливості. Як би хто до Вас не ставився, але логічно(для мене), що Ви — кандидатура найбільш прохідна. І коли городчани хочуть змін, то мислити треба не симпатіями, а раціонально. Якщо «Майдануті фашисти» перелаються між собою і буде кілька кандидатур, то «Януковицько-путінські» знову пропхнуть як не «Ватніцу», то якогось «ватніка». Так що треба домовлятися про єдиного кандидата, бо «пролетять» усі.
Анатолій Конопуд
13:39
якщо детально цікавить то можу викласти звіт що робив, будучи депутатом(документи зберігаю).Опозиціонером тоді був одним в с/р і мене просто порою «закрикувала» більшість, недаючи толком висловити думку по табушних питаннях(доречі, коли йшов на вибори, то загітували на «станції» іти в депутати-опозиціонери такого Клочка. Після виборів(а ми обоє пройшли) він мені сказав, що в ці ігри не іграє).Ну а в с/р, під час одної з сесій, мені прямо в обличчя сказали " що ти тут придурок скачеш".Ось таке.Хороший депутат чи поганий дуже залежить від ЛО(може щось виділяти, давати і тп, а може і ні) ну і РОЗВИНЕНА система інформаторів по селах(оце для нас ПИТАННЯЧКО на цих виборах)може зробити білого і пухнастого (якщо угодний), або навпаки.
Анатолій Конопуд
13:45
і ще додам, що по принципових питаннях я стояв непохитно.Це такі як церква, дороги, освітлення, сміття, екологія(ЧЛК-дим і випуск стоків біля ставка).
валя чайка
01:06
+1
Звертаюся до громади: НЕ СМІЙТЕ НЕДООЦІНЮВАТИ МОЖЛИВОСТІ ТУПИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗІБРАЛИСЯ У ВЕЛИКІ ГРУПИ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ!!!
валя чайка
01:11
ЇЇ в душі не кожен має, хто не бажає-той не знає.Всі закликають її мати інших, хоч совісті у них не більше!!! ( Володимир Кручок)
ІСТИННИМ СЛУХОМ ВОЛОДІЄ ТОЙ, ХТО ЧУЄ КРИК ДУШІ ІНШОЇ ЛЮДИНИ,,,
валя чайка
01:17
Чому так багато видалених коментарів??? І мені цікаво хто їх видаляє???
Користувачі самі можкть видаляти свої коментарі, а деякі видаляю я, які помилкові, з ненормативною лексикою, чи просто набір слів.
16:51
Можливо, свого часу боротьба Толіка Конопуда з владою і нагадувала війну Дон Кіхота з млинами(бо не мала чіткої тактики), але, все ж таки, він намагався щось поміняти. Не треба вимагати від простих, чесних людей таланту ще й геніальних борців. які народжуються дуже рідко.
Анатолій Конопуд
13:55
опозиціонером раніш був П.Вакуліч, але це було давно ще при… У вільній Україні (точно не скажу) був я один і то пробував і учився по ходу.Тому яка система.Да і опозиціонером вроді і як не «гарно» було бути, ну і лишні проблеми…
Свій
17:54
Валентина Чайка одна із всього кодла вийшла і намагається відмитися. Молодець зрозуміла вчасно брати вже нема чого земля практично вся розграблена, пора готуватися до виборів 2015, заробляти електорат. Пані Валентина: дивлячись на спискі участків біля луцького кільця, Ваша родина не далеко відкотилася від цариці та її підлабузників. Які конкретно дії ви робите в опозиційній боротьбі, покажіть на сайті хоть якісь документи, запити, відповіді на запити. Не в одному Вашому коментарі немає конкретики все да навколо. Починайте діяти відкрито якщо хочете щоб Вам люди пробачили та повірили. Якщо Олеся злодійка корупціонерка то так і називайте. Все що Ви писали це загальні вислови ніякої конкретики цим Ви себе тільки скомпрометуєте, таке відчуття як ніби Ви ще не знаєте де Ви є чи з корумпованою владою чи з людьми. Люди чикають від Вас конкретних дій, починайте працювати. Брехня вже не пройде.
СБУ
12:25
Будуть оприлюдненні факти чого вийшла… до і після… Повірте ну дуже цікаво… Знаємо і чуємо все і про всіх…
валя чайка
11:06
СБУ ВИ вже мене так злякали, що аж колінка в мене трусяться.Ви краще займайтеся роботою і подивіться у себе під носом, що робиться.Бо Вам є чого боятися, бо ще землі не доділені, а вложені вже великі кошти у все.І хватить лякати, бо я можу сама налякати, якщо дуже захочу.Як на мене, то Ви так і не зробили ніяких висновків-що думаєте, що плітками мені зіпсуєте життя??? Чи вбєте може??? Ви тільки те робите, що сієте зерно брехні, а якби були далекоглядні і прислухалися хоча б коли небудь до хороших порад, то було б все нормально.Я Вам радила і просила не раз -робіть все відкрито.Ви сказилися всі на кількості і вартості землі.Покиньте сільраду і вийдіть достойно---а де ж там, ще є незавершені справи??? Чи не так? Я 2 місяці назад звернулася з депутатськими запитами в раду---і що мені дозволили ознайомитися з документами??? А зуськи.А людям розповідаєте, що ви нічого поганого не робите, бо нас сильна опозиція контролює.А ту опозицію з перших днів в одному місці бачили, зато ширма є для людей і відмовки.
валя чайка
10:52
Я ні в яке кодло не вступала і не збираюся виходити.Мене обрали люди і 2 скликання я штани в сільраді не протирала, а працювала.Чому тут на сайтах люди вирішують, що я буду робити ні разу не спитавши мене.Я звертаюся до Вас особисто, щоб Ви вийшли на сход села і розповіли людям про мої накрадені землі і інші корупційні злочини, які я зробила будучи депутатом 2-ох скликань.Дуже прошу навести документальні докази, а не плітки.Мій моб для спілкування 0673922089.Заробляти електорат я не буду, бо я за 24 роки ніразу не подавала на голову, хоч мене просили люди.Політика прогнила до коріння ---бруд, плітки, корупція, це не для мене.У мене до Вас запитання. Чи не громада обирала Олесю Олексіївну головою 24 роки,і що вона за ці роки не зробила нічого доброго??? Можливо при таких коштах можна було б зробити більше і якісніше-але вже є як є.А чи не народ України дозволяв 24 роки поводити себе владі так, як вона і на сьогодні з нами робить??? Ось тільки постає запитання: значить всім було вміру добре та вигідно так жити, бо всі мовчали.А тепер шановні громадяни-маємо те, що маємо.Захищайте себе, своїх дітей та внуків від цієї орди, від війни, від голоду і зубожіння.Я не буду писати, а краще зберіться і поговоримо.
валя чайка
11:07
Подзвоніть мені рада буду поспілкуватися.
kaidachsonia
15:35
Жизнь современного человека связана со всевозможными хлопотами, из-за чего порой просто не хватает времени на поход по магазинам с целью выбор одежды и техники. В таком случае на выручку приходят современные интернет-магазины, в каталоге которых предусмотрено огромное многообразие продукции по выгодным расценкам. Заказ можно получить не выбираясь с собственного дома, оформив быструю доставку. Помимо этого, дорогостоящие модели техники можно приобрести в рассрочку или оплатить любым из предложенных способов, среди которых оплата банковской картой, с любого электронного кошелька или наличными в момент получения товара. При желании можно избежать затрат на доставку, лично получив заказ на складе.
Загрузка...