Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Комунальні звершення Рівного: управління ЖКГ без начальника і угода з французами

Комунальні звершення Рівного: управління ЖКГ без начальника і угода з французами

Цей тиждень у Рівному став багатим на події, що мають той чи інший стосунок до комунальної сфери. У понеділок, 24 листопада, написав заяву на звільнення за власним бажанням В'ячеслав Бережнюк, який очолював міське управління ЖКГ. Мер Рівного Володимир Хомко прийняв цю заяву, тож тепер ця посада вважається вакантною і бажаючих її зайняти буде знайти не дуже просто, зважаючи на нинішній стан «комуналки» в Рівному та відсутність фінансування.

В'ячеслав Бережнюк обіймав посаду начальника управління ЖКГ з 4 вересня минулого року, був людиною непублічною, майже завжди спілкуватися з пресою відправляв своїх заступників. Останнім часом довго перебував на лікарняному – можливо, це також стало однією з причин звільнення. А сьогодні, 26 листопада, на комунальну сферу Рівного чекала цікава подія – до обласного центру прибула зарубіжна делегація на чолі з послом Франції Аленом Ремі. Французи забажали зробити інвестиції в комунальну сферу Рівного, зокрема, реалізувати проект щодо ефективного використання електроенергії та енергозбереження в Рівненській обласній дитячій лікарні. Багатьох здивувало, що настільки важливі переговори тривали недовго: під час першого ж візиту французів в облдержадміністрацію сторони дійшли згоди щодо всіх нюансів і відразу ж підписали угоду. Крім Рівного, аналогічний проект з енергозбереження реалізовуватиметься ще в трьох інших містах України. Французи кажуть, що знають, як слід організовувати енергозабезпечення, щоб у дитячому лікувальному закладі було тепло, але водночас енергія витрачалася раціонально.

726
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...