Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Куди не глянь одна брехня

Куди не глянь одна брехня

До Дня Незалежності та Дня державного прапора у Карпилівці урочисто відкрили та освятили пам'ятник «Тим, хто боровся за Незалежність України». Спорудили його на місці колишнього кладовища.

Вроді хорошо справа чи не так??? А от і брехня:

Вирішили встановити пам'ятник селяни. Збирали кошти самі. За словами голови Городоцької сільської ради, куди входить Карпилівка, Лесі Ткачук, до встановлення пам'ятника та облагородження прилеглої території долучився чи не кожен другий мешканець сільської ради. Над благоустроєм працювали також і засуджені Городоцької виправної колонії, повідомляє прес-служба Рівненської райради

Джерело: http://rivnepost.rv.ua/m.php?id=62129


Брехня, шо це зроблено за кошти які збирала громада, гроші на цей парк закладені в бюджеті сільської ради ось інформація:

  • - Встановлення пам'ятника загиблим героям "Небесної сотні" в с.Карпилівка. Протягом року 99 тис. грн., сільський голова.
  • - Озеленення та благоустрій парку "Небесної сотні" в с.Карпилівка. Протягом року 99 тис. грн., сільський голова.

По другому пункту вже й проплату зробили 99000 гривень за садженці!!!, можете самі це побачити на сайті e-data.gov.ua, ось скрін

Так тут напрошується логічний висновок, цей парк збудований за бюджетні кошти, на нього в бюджеті було заплановано 198 000 гривень!!!

А Леся Олексіївна каже, що це все люди: "За словами голови Городоцької сільської ради, куди входить Карпилівка, Лесі Ткачук, до встановлення пам'ятника та облагородження прилеглої території долучився чи не кожен другий мешканець сільської ради"

І тут вже висновки робити Вам шановні читачі, чи так хороше ми живемо і так все добре в нашій громаді з інфраструктурою: дорогами, тротуарами, стихійними сміттєзвалищами.

Що можемо дозволити собі витрачати такі кошти на парки, нехай і навіть і з таким змістом «Тим, хто боровся за Незалежність України»

Вони боролись проти, пристосуванці які служать усім режимам і "Золотому батону" включно, проти тих хто обкрадає свою країну.


Коли люди роблять щось справді щиро і від душі їм не потрібні великі суми для цього вони це справді роблять за свій кошт.


Фото до новини:
Куди не глянь одна брехня 0Куди не глянь одна брехня 1Куди не глянь одна брехня 2Куди не глянь одна брехня 3Куди не глянь одна брехня 4Куди не глянь одна брехня 5Куди не глянь одна брехня 6
2352
RSS
валя чайка
20:03
Жителям, які були на Майдані слова для виступу так і не надали.Людей, які дійсно вболівають і захищають від ворога нашу рідну УКРАЇНУ просто навіть і не згадали на цьому заході. Себе самі владні мужі вихваляли і своїх друзів, а за патріотів навіть не натякнули. «СВАДЬБА В МАЛИНОВКЕ»-ВЛАСТЬ МЕНЯЕТСЯ.
00:08
Знову влада міняється…
В Людей Сідають Батерейки ©
21:13
А що поганого в тому, що захаращене кладовище посеред села привели до ладу? Напевно Ви, шановний авторе, не проживаєте в с.Карпилівка і Ваші прародичі не спочивають на даному кладовищі, тому Вам глибоко НАЧХАТИ на його благоустрій
21:31
А ще хотілося б дізнатися, що саме, по Вашому, можна зробити «від душі» без великих коштів і чи багато вже зробили Ви, що так критикуєте інших???..
123
22:16
У нас зявився новий захисник влади-pooh.
крот
22:20
Вгадайте з першого разу-хто з цих милих чоловіків на цьому фото заробив чесно свої статки.Це «великі» борці за нашу неньку УКРАЇНУ…
Агов Лесько боти та дуже вдячні жителі Карпилівки, пройшли вибори, треба далі бабло відмивати ось вам ще по парку героїв України в с. Карпилівці. 02.11.2015 з бюджету 165 584.00 грн. на «За пот.рем.парку героїв України с.Карпилiв#,#Дог.№491 вiд 26.10.2015, акт вик.роб.№491 вiд 29.10.2015#,#Без ПДВ#»
Уже, що поточний ремонт треба робити. І знаючих питаю хто такий цей ПП Лисенко через нього йдуть всі ремонти в сільскій раді, причому проходять значні суми чому саме цей ПП є незмінним підрядником сільської ради??? Може чесний Сірьожа мені пояснить???
Юрій
18:13
Взагалі там працював спец контингент (городоцька колонія), там ще і на їх гроші пішли, відмивають як можуть. Фінансова піраміда вибудована Леською працює десятки коків. Проплачують колонії, Лисенку і таким як вони за виконану роботу по дуже завищеним цінам. А потім отримавши кошти дякують Лесі за співпрацю енною сумою. Все законно тільки вони вже ох-їли повністю памятник стоїть з серпня місяця а вони ще дерева корчують та бруківку кладуть, туї садять здуріти можна.
1111
14:09
Це не вони Ох-їли, а держава, Дату акта ставлять ту коли гроші в казначействі виділили на проплату. Ми виконали роботу в січні для держави, а оплатили нам в серпні і дату поставили акта у серпні, такі умови селяві
1111
14:14
А при Янику був такий коньок, поки не перерахуєш в той же самий день таку ж суму податків, яка вказана в акті, то грошей не бачити, як власної жопи
Юрій
16:04
Ви не путайте праведне з грішним, (тобто акт і договір). Акт без договора не може бути Дог.№491 вiд 26.10.2015, акт вик.роб.№491 вiд 29.10.2015#. Договір підписаний 26.10.2015р за поточний ремонт парку героїв України с.Карпилiв, а акт закритий згідно даного договору №491 вiд 29.10.2015#. Виходить що ремонт тривав 2 дні на суму 165 584.00 грн. В акті шановний 1111 стоїть №договору. Щоб так було як Ви написали то потрібно щоб договір був підписаний десь в квітні, травні, червні, липні 2015р. Всеж таки вони Ох-їли
1111
11:31
Я нічого не путаю система така, у нас взагалі договір і акт одною датою частенько ставлять, що маємо то маємо, бо ми коли починаємо роботу то ставимо дату ту коли починаємо, а вони вертають переробляйте і все.
Юрій
13:54
Виходить що Ви на добровільних засадах виконуєте роботу, без договору! Так Вам можуть і не заплатити? Щось мене сумніви бируть, пахне тут корупцією, як івсе що звязано з сільською радою.
1111
15:57
А Ви би схаменулись та й менше писали б по інстанціях, бо скоро, жодне підприємство та підприємець не схоче співпрацювати з Вашою сільською радою. Будете самі все робити.без світла без води у власних какашках плавати. Щойно говорила з працівником одного підприємства, у них була зустрічна звірка КРУ по Городоцькій сільській раді і з підприємства КРУ зняло суму чималенько, бо бумажки їм не сподобались не там крапка, не там кома, не там тире, або у назві ТМЦ в акті не та буква, яка у приходній накладній, і сільську раду за це на наказали і не накажуть, а тільки винне підприємство виявилось, бо на перевірки КРУ не ходить без порушень, хто вкакався невістка, і пострадали невинні ні в чому люди, щоб підприємство мало гроші віддати на зарплату своїм працівникам то віддало чортові не трудному
Да що ж ви кажете, бідненькі, а ж прям таки жодне. Як же вас шкода.Для бюджетних замовників завжди ставлять завищені ціни таким чином страхуючи себе (це ті хто чесно працює без відкатів), і назвіться, а то 1111 для такого спеціаліста якось не солідно і ви тут не нагнітайте людей, лякаєте тим до чого відношення ніякого не маєте. Працюєш з бюджетниками чекай на КРУ все вірно. Якщо винні не ви а сільська рада, нехай ваші юристи це доведуть і все.
11111
17:21
Доводити можна факт здійснення операції, а в цьому ніхто не сумнівається, я ж Вам написала вище, що знімають кошти за те що не там крапка, кома, тире і т.д.
1111
16:36
Я не працюю з бюджетниками і ніколи не буду цього робити, собі дорожче, а Вам скажу, що кожен судить по собі, моє підприємство працювало, працює і буде працювати згідно Закону і завжди чесно. І що Вам скаже моє їмя, Ви всеодно мене не знаєте, я не є жителькою Вашого села. А як нагинає держава підприємства і їх людей дай Бог Вам цього не знати, не у всіх психіка витримає
Загрузка...