Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Куди зникли маршрутки в Городку і чи поїдуть військові з Рівного в Київ?

Куди зникли маршрутки в Городку і чи поїдуть військові з Рівного в Київ?

Чи можуть жителі села Городок, настільки віддаленого від української столиці, постраждати від Євромайдану та сутичок на вулиці Грушевського? Виявляється, що так!

Учора вранці звичайні жителі Городка, які до вже не мирної революції не мають жодного відношення, залишилися без громадського транспорту, багато хто з них не встиг вчасно дістатися на роботу. Подейкують, начебто один із приватних перевізників, який виграв тендер на обслуговування нашого села, відмовився надати транспорт для відправлення військових чи міліціонерів до Києва, через що дві його маршрутки зняли з рейсу. Хоча теоретично все могло статися й з точністю до навпаки – маршрутки могли зникнути й тому, що повезли когось на Київ. Або ж із зовсім іншої причини. Однак так чи інакше сісти жителі Городка змогли лише на третю за графіком маршрутку, що прямує з села до Рівного, через що транспортний засіб виявився забитим під зав’язку. Поки що жодних офіційних коментарів з цього приводу в пресі не з'явилося, але мешканці все-таки сподіваються, що хтось їм пояснить, куди ділися маршрутки, і чи не повториться такий випадок знову. Тим часом рівненським чиновникам не до пояснень: вони намагаються непомітно вивезти з військової частини людей у Київ, але активісти Майдану заблокували виїзди з вулиці. Родичі військовослужбовців повідомили пресі, що відправитися до столиці вояки мали сьогодні. Міліція прибула на місце події, але нічого поганого в діях протестувальників не побачила, тож нікого поки що не затримали і активісти продовжують далі блокувати виїзди з обох боків вулиці Степана Бандери.

908
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...