Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Купуйте книги, друкуйте фото: чому віртуальність – це ще не все

Купуйте книги, друкуйте фото: чому віртуальність – це ще не все

60% людей, що одного дня підписалися на корисні інтернет-курси, покидають їх задовго до завершення навчання. 40% слухачів платних електронних курсів більше не відвідують занять.

Ми більше не слухаємо пісні – альбомами, не дивимось фільми від початку і до кінця, не дочитуємо статті в інтернеті, що залишили на потім. Життя стало швидкоплинним і насиченим, але ж, здається, багато втратило.

Уявіть собі, що завтра ваша сторінка в VK чи Фейсбук зникне. А разом з нею - і сотні фотографій, важливих думок, цікавої переписки. Усе, що зберігається у віртуальності, лише здається надійним і вічним – досить лише однієї випадковості, щоб усе це перестало існувати. Так, у кожного з нас є можливість зберегти усе деінде – на жорсткому диску комп'ютера, у віртуальності «хмари», на диску чи флешці. Та загалом усі ці фізичні носії не досить практичні і з часом також втрачають властивість зберігати дані. Крім того, віртуальне втрачає цінність – ми живемо у фізичному світі.

Світі речей, до який можна торкнутися. Відчути запах та смак. Зрештою, інформація, залишена у мережі, знецінюється – і ми закриваємо сторінку інтернет-курсу, залишаємо недочитаною – книжку, перестаємо слідкувати за подіями у черговому фільмі. Слухаємо музику у фоні, не відчуваючи жодної яскравої емоції від прослуховування. Чи не варто перенести віртуальні речі у звичайнісіньку повсякденність?

Купуйте книги, друкуйте фото, діліться музикою хоча б у форматі записаного власноруч диску чи фабричної платівки. Усе це – речі, які служать значно довше, ніж нетривка віртуальність.

Згадайте, скільки важливих знімків пішло у небуття в період з 2003 по 2007 рік. Соціальні мережі лише починались, віртуальні сховища даних існували лише в проекті – в результаті сотні яскравих миттєвостей зникли з жорстокого диску, так і не перетворившись на частинку реальності. Віртуальність – це ще не все. Не знецінюйте миті – ваші спогади варті більшого.

511
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...