Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Курців поменшало

Курців поменшало

Згідно досліджень Міністерства охорони здоров'я України за останні п'ять років в Україні вдвічі зменшилась кількість курців. Це дає змогу робити певні припущення щодо того, щ о українці стають більш вимогливо ставитись до свого здоров'я і не чекають, «поки гряне грім». Тобто зараз, в основному люди молодого віку, стараються не наражати своє здоров'я на небезпеку, яку отримує організм в зв»язку з культивуванням шкідливих звичок, без яких, а це дуже легко перевірити, можна абсолютно спокійно й безболісно обійтись.

Причина такої відмови від, здавалось би «життєво-необхідної», звички достеменно не відома. Можливо цьому сприяє та страшна наочна агітація на пачках цигарок, взамін ніким не сприйнятним раніше слоганом «Мінздрав попереджує», або заборона куріння в громадських місцях. Велику роль відіграє і здорожчання цигарок . Всі ці фактори разом посприяли добрій справі – Україна за кількістю курців перемістилась з 4-го місця (показник 45%) на 29-те.

Це виходить, що в країні зараз курить тільки кожен третій (28 % ) . І хоч це тоже ще значно високий відсоток, але будемо надіятись на його поступове зниження. До речі, якщо Ви курите, то маєте великий шанс покращити в першу чергу своє здоров'я, матеріальний стан і, звичайно статистику. Подумайте над цим.

658
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...