Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Кузнецовськ вигідно продав Закарпаттю старий атракціон

Кузнецовськ вигідно продав Закарпаттю старий атракціон

Чимало мешканців Рівненської області звинувачують у безгосподарності владу невеликих містечок та сіл нашого регіону, вважаючи, що саме через їх недбалість приходять у занепад навіть ті незначні цікавинки, які ще збереглися в провінції і могли б тішити око хоча б місцевих жителів, не кажучи про приїжджих. Хто з нас не бачив непрацюючих, напіврозвалених фонтанів, занедбаних клумб, зламаних лавочок та дитячих гойдалок! На підтримку цього спадку СРСР у принаймні задовільному робочому стані знадобилося б не так уже й багато коштів, але й їх не виділяють.

Однак нещодавно влада Кузнецовська спромоглася хоча б вигідно продати старе «чортове колесо», яке давно стало непридатним для використання та височіло іржавою, похмурою примарою над парком атракціонів. Те, що атракціон перебуває у незадовільному стані і більше не може використовуватися за прямим призначенням – для катання дітлахів та дорослих – визнали ще два роки тому, після чого експлуатацію колеса припинили. Звісно, атракціон можна б просто продати на металобрухт, адже важить він чимало – більше 34 тонн. Однак щасливий випадок допоміг виручити за колесо набагато більше: закарпатський центр дозвілля «Експеримент» ризикнув придбати його за ринковою ціною старого списаного атракціону, тобто приблизно за 90 тисяч гривень, не рахуючи ПДВ. У міській раді Кузнецовська вважають таку угоду надзвичайно вигідною, адже на ремонт «чортового колеса» (за умови, якщо раптом його вирішили б відновити) довелося б витратити більше ніж 623 тисячі гривень. А закарпатці на додачу самі заплатили за експертну оцінку, ще й самі демонтуватимуть придбаний атракціон. На звільненому місці в кузнецовському парку з'явиться майданчик для дитячих ігор.

1188
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...