Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Лікар не винен у тому, що новонароджений у комі – висновок комісії

Лікар не винен у тому, що новонароджений у комі – висновок комісії
Порушень в діях лікаря Ігоря Жильчука, який приймав пологи у рівнянки Анастасії Редько, не було. Такий висновок спеціально створеної медичної комісії, яка засідала сьогодні в міському пологовому будинку.
 
31 жовтня жінка народила хлопчика, в нього ушкоджена центральна нервова система і мозкова кома 4-го ступеня. Батьки звинувачують у цьому Ігоря Жильчука.
 
«Показів для операції кесарського розтину протягом усього нагляду жінки у родзалі не було. Тому кесарський розтин було робити не доцільно. Україна - це країна, яка зараз не використовує кесарський розтин за бажанням жінки. Це рішенння загальна думка комісії, що лікар діяв згідно наказів МОЗ України. Ніяких порушень не було проведено»,- зазначила в.о. головного лікаря пологового будинку Світлана Муравська.
 
Нагадаємо, що за фактом неналежного виконання медпрацівником своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для дитини поліцейські розпочали досудове розслідування.
348
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...