Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро"

Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро"

За інформацією, що з'явилась у соцмережі ФБ, зараз відбувається незаконне заволодіння ливарним заводом.

Близько 20-ти озброєних молодиків із батальйону "Дніпро" увірвалися на територію, у всіх працівників забрали телефони, - повідомила у "Facebook" журналістка Юлія Голик.

Схоже Коломойський вже добравлся до нашого Тракторного.

Тим часом на своїй сторінці у "Facebook" ситуацію прокоментував і голова Рівненської районної ради Володимир Пилипчук:

"Щойно повернувся з тракторного заводу. Коротко введу всіх у курс справи. Сьогодні до мене в паніці зателефонував арбітражний керуючий підприємства, який повідомив, що на територію заводу зайшли близько двадцяти озброєних юнаків із батальйону "Дніпро", мовляв, вони є представниками власника підприємства. Приїхавши на місце, ми побачили незрозумілу картинку: місцева охорона на вулиці стоїть обличчям до стіни з піднятими вверх руками. В людей забрали особисті речі та телефони. На моє прохання пред'явити документи, люди, які нібито є власниками заводу, жодних офіційних паперів не надали, лише незрозумілі копії. Єдиним легітимним був документ, який дозволяє провести інвентаризацію. Але скажіть, будь ласка, відколи це в нас інвентаризація проводилася з автоматами в руках?
А тепер повернемося до самого заводу. За інформацією районної ради, кожне приміщення заводу належить різним власникам. Причому, ніхто з них жодного разу не надавав офіційних документів. Усі ми прекрасно розуміємо, що всі, хто зараз так хоче зайти на завод, має єдину мету – порізати його і здати на металолом. Районна рада наразі робить все, аби розплутати цей незрозумілий клубок і навести порядок на підприємстві, яке реально може приносити прибуток і забезпечити мешканців району робочими місцями. Однак, доки до нас в район приїжджатимуть такі делегації – толку не буде. Крім того, в Рівненській області є свій голова обласної адміністрації, ради, керівники правоохоронних органів. Чому до нас приїжджають так звані «рєшалова» і ставлять свої умови?
Як на мене, дуже прикро, що в цю брудну історію вплутали хлопців із добровольчого батальйону. В країні йде війна, а наші так звані бізнесмени використовують добровольців, аби відстояти свої бізнесові інтереси".

Фото до новини:
Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 0Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 1Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 2Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 3Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 4Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 5Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 6Ливарний завод захоплюють бойовики з шевронами полку "Дніпро" 7
1556
RSS
23:38
Бєспрєдєл… В кого вони зібралися стріляти? І як, ось так вільно,їздять поза-АТО з автоматами? А, може, вони ніколи й не були в АТО.
Загрузка...