Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Міліція Рівного шукає хулігана, який спиляв сосну в центрі міста

Міліція Рівного шукає хулігана, який спиляв сосну в центрі міста

Сьогодні – останній шанс прикрасити свою оселю новорічною ялинкою, якщо ви ще не встигли це зробити, тож не дивно, що ті, хто не придбав штучний символ Нового року, поспішає купити живу ялинку, а їх продавці, відповідно, намагаються швиденько збути товар, адже він, на відміну від фабричного аналога, до наступного новорічного сезону не дотягне. Правоохоронці пильнують, щоб громадяни не здійснювали незаконні вирубки ялинок у лісах Рівненщини без дозволів, а в обласному центрі нещодавно стався скандал – хтось спиляв чужу сосну майже в центрі міста!

Мешканці вулиці Міцкевича пишалися тим, що біля їхнього будинку росте рідкісний для Рівного різновид хвойного деревця – сосна веймутова, вона ж біла східна, з гарними великими голочками. Однак чиясь рука не здригнулася спиляти в нічний час чужу хвойну красуню. Мешканці обурені і просять міліцію знайти того, хто прийшов сюди з пилкою та позбавив їх улюбленого деревця. Навіть пообіцяли грошову винагороду для можливих свідків, які вкажуть на злочинця. Чимало випадків хуліганства та вандалізму традиційно стається в Рівному у новорічну ніч, коли багато хто напідпитку. Цієї ночі в обласному центрі за порядком слідкуватимуть близько 350 міліціонерів. Із них приблизно 160 осіб знаходитимуться біля центральної ялинки, інші патрулюватимуть вулиці. Допомагатимуть міліції Рівного та Рівненської області мобільні екіпажі ДАІшників. Відомо, що на новорічні свята у Рівному відбудеться близько двадцяти масових заходів, в яких очікується участь більше 5 тисяч людей.

892
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...