Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Міський голова Рівного поки не чіпатиме нелегальних торговців та любителів феєрверків

Міський голова Рівного поки не чіпатиме нелегальних торговців та любителів феєрверків

Вчорашнє засідання Рівненського міськвиконкому привернуло увагу суспільства та преси до багатьох болючих питань, які назрівали вже давно, однак їх вирішенню досі не приділяли уваги. Зокрема, вислухавши доповідь Віктора Шульги, начальника міського управління бюджету та фінансів, міський голова Володимир Хомко визнав, що бюджет необхідно переглянути, оскільки в теперішній економічній ситуації просто неможливо виконати його і досягти тих показників прибутків, які були закладені в нього раніше.

Шульга сповістив, що багато підприємств міста відправляють працівників у неоплачувані відпустки, через що зменшується кількість надходжень до міського бюджету. Мер вирішив вчинити так само: у найближчі два тижні весь міськвиконком у повному складі сидітиме вдома за власний рахунок. Працюватимуть тільки сам міський голова та його замісники, але безкоштовно, без оплати праці за цей період. Рівне вже заборгувало комунальним службам та підрядникам близько 17 мільйонів гривень. Коли буде повністю погашено цей борг, невідомо. Щоденний ліміт бюджетних коштів, які може дозволити собі використати місто, складає, за словами мера, 108 тисяч гривень, з них 38 тисяч йдуть на погашення боргу. Багатьох здивувало рішення Хомка тимчасово, на найближчі півроку офіційно дозволити працювати торговцям, які незаконно продають товари на ятках та на землі навколо продовольчого ринку. Чому лише для них зробили виняток? Мер розповів, що до нього звернулося з таким проханням близько 300 людей, і відмітив: готовий легалізувати торгівлю і в інших місцях, якщо про це попросить стільки ж чи більше людей, адже розуміє, що багатьом мешканцям Рівного та прилеглих сіл зараз важко знайти роботу і, можливо, це єдиний спосіб вижити для селян, що возять у Рівне на продаж домашні овочі та фрукти. Розглядалось на засіданні міськвиконкому і питання щодо запуску феєрверків. Поки що влада не наклала повну заборону на їх використання, лишень попросила за можливості утриматися від цього. Уже відомо, що на день Рівного святкових феєрверків не буде, адже вони недоречні в той час, коли щодня на сході держави гинуть наші земляки.

721
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...