Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Майбутня професія для особливої дитини

Майбутня професія для особливої дитини

У сучасній складній економічній ситуації навіть абсолютно здоровому мешканцю Рівненщини важко знайти хорошу високооплачувану роботу. Що й говорити про осіб із фізичними вадами чи розумовими відхиленнями – найчастіше такі люди або опиняються поза робочим ринком, або змушені працювати на важких для них і низькооплачуваних посадах, які роботодавець ввів лишень заради отримання пільг від держави.

Тому чиновники нашої області намагаються вже з дитячих років допомогти дітям з особливими потребами обрати собі таку професію, яка б дала змогу заробити на життя і не була обтяжливою для людини, котра не може працювати на повну силу. При Рівненській міській раді працює навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина», де проводять творчі заняття з такими дітками. У цей вівторок, 11 лютого, до центру завітали спеціалісти з профорієнтації Рівненського міського центру зайнятості. Це вже не перша подібна зустріч – профконсультанти частенько навідують дітей з особливими потребами, розповідаючи їм у доступній та цікавій формі про різні професії, потрібні нині на трудовому ринку області. Цього разу під час профорієнтаційного уроку п'ятнадцять дітлахів дізналися про те, як стати водієм, художником та спеціалістом із бісероплетіння. Минулого разу діти з особливими потребами знайомилися з професіями пожежника, кондитера і кухаря. Профконсультанти вже отримали замовлення на наступну зустріч: діти хочуть дізнатися про всі тонкощі роботи перукаря, манікюрниці та автослюсаря.

736
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...