Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Маленьким німцям розповіли про роботу рівненських атомників

Маленьким німцям розповіли про роботу рівненських атомників

Найчастіше жителі Європи не знають про існування таких невеликих населених пунктів, як Городок. Добре, коли який-небудь німець знає хоча б де знаходиться Рівне! Але ж і серед наших людей мало хто може похвалитися ідеальним знанням маленьких європейських містечок і сіл та їх визначних пам'яток.

Зате тепер принаймні в Лейпцизі діти знатимуть про існування Рівненщини, адже в цей понеділок, 27 січня, в Євангельському шкільному центрі Лейпцига відбувся урок, присвячений Рівненській атомній електростанції. Його провела для четвертокласників Анна-Вероніка Вендланд, німецька наукова співробітниця, яка очолює Інститут Гердера в Марбурзі. Хоча спеціальність Вендланд абсолютно не пов’язана з атомною енергетикою – жінка є доктором історичних наук – однак якось вона взялася писати книгу про історію пострадянських містечок, де є атомні електростанції, і захопилася цією темою. Вендланд двічі приїжджала в Кузнецовськ у відрядження, відвідувала РАЕС, спілкувалася з працівниками, вивчала роботу механізмів та умови праці. Жінка стверджує, що неможливо написати достовірну наукову працю про атомників, якщо не знатимеш всіх тонкощів їх роботи. У німецької дослідниці є син-четвертокласник, тому Анна-Вероніка подумала, що й іншим дітям його віку буде цікаво дізнатися про те, як працюють атомні електростанції. Жінка принесла на урок фотографії, зроблені нею під час поїздки на РАЕС, а також костюм атомника, який дуже сподобався німецьким школярам – кожен прагнув його приміряти. Учні залюбки позували перед фотокамерою з табличками атомників, на яких були написи українською мовою, і уявляли себе працівниками РАЕС.

1124
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...