Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Маршрутне невезіння: аварія заблокувала Соборну на дві години

Маршрутне невезіння: аварія заблокувала Соборну на дві години

Учора, 24 лютого, близько дев'ятої години ранку у Рівному сталася серйозна автомобільна аварія, яка майже на дві години заблокувала рух вулицею Соборною. Міська маршрутка №45, яка рухалася у бік Покровського собору, зіткнулася з автомобілем служби охорони, котрий прямував у протилежному напрямку. Свідки пригоди стверджують, що винним у зіткненні був водій охоронного «Рено Дастера», який нісся зі швидкістю близько 70 км/год, ще й спробував здійснити обгін «Богдана», однак не впорався з цим маневром.

У маршрутці їхало біля десятка пасажирів. Дві жінки під час зіткнення сильно вдарилися обличчями в передні сидіння, інші відбулися лише переляком. А от водію та пасажиру «Рено» не так пощастило: 21-річний та 38-річний чоловіки отримали більш серйозні травми і були госпіталізовані в міську лікарню. Стан водія «Рено» розцінюється як важкий, а стан пасажира – середньої важкості. Також опосередковано постраждали через цю аварію тролейбусники, адже коли рух Соборною на цій ділянці на дві години перекрили, вони змушені були зупинитися, оскільки, на відміну від водіїв маршруток, не можуть змінити курс і вирушити іншими вулицями через відсутність там підвіски. Транспортники Рівного і так останнім часом страждають: здавалося б, 12 лютого маршрутники добилися бажаного, змусивши міську владу підняти вартість проїзду до трьох гривень. Але населення такого кроку не зрозуміло і понад сім тисяч пасажирів, які раніше користувалися послугами маршруток, пересіли на тролейбуси, через що зараз маршрутники терплять збитки. Двоє з них навіть звернулися до влади з проханням повернути тариф на проїзд до попереднього рівня.

754
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...