Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Майдан 3: знову на ті самі граблі?

Майдан 3: знову на ті самі граблі?

На порозі весни 2016 року на майдані у Києві знову стоять палатки. Точніше, більшість з них вже демонтовано, а людей у балаклавах, що завзято закликали до нового етапу вираження недовіри влади – чомусь не видно. Однак видається досить дивною ідея, що у нинішні непрості часи знову вийти на Майдан, вже під номером три це патріотизм та допомога у розвитку демократичних процесів у суспільстві.

Ті, хто закликає вас приєднатися до цього недолугого протесту, забувають просту істину. Те, що першого разу є трагедією, вдруге більше нагадує звичку. Втретє – справжнісінький фарс. Що й довели ці молодики, що намагались розбурхати суспільство в надії на нове загострення протистояння влади та народу. Панове, розхитувати лодку під час війни – означає воювати на боці ворога. Чим би не прикривались такі особи – камуфляжною формою, балаклавою чи то загостреним почуттям справедливості, у їх діях нема патріотизму. А от привід для зацікавленості слідчих чи представників СБУ навпаки, є. Панове протестанти, навіть якщо припустити ваші найкращі наміри (не припорошені доларовим еквівалентом псевдопатріотизму), то й у цьому малоймовірному випадку вихід на третій Майдан – то смерть держави під назвою Україна.

По-перше, якщо війна розпочнеться з новою силою – в умовах безвладдя хто буде віддавати накази? Хто візьме на себе відповідальність за ці накази? Хто в умовах збройного протистояння буде працювати над державним розвитком у тилу? Одягнути камуфляж простіше, аніж задуматись. По-друге – у разі масштабного третього Майдану нам перестануть вірити та допомагати західні партнери. Що цілком зрозуміло – до кого їм звертатися у перемовинах, якщо владні структури будуть зруйновані, а нинішніх керманичів відсторонять від руля? Проводити нові перевибори, коли й від старих ми ще не оговтались?

Панове, та ви несповна розуму! Не наступайте на ті ж граблі. А якщо так вже хочеться щось змінити – то зробіть це власними силами, не прикриваючись абстракціями на зразок «народ вимагає перевиборів чи майдану». У зоні АТО все ще не досить бійців. Там і ваш камуфляж та балаклава згодиться.

964
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...