Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Мешканці Городка зможуть отримати юридичну допомогу по «Скайпу»

Мешканці Городка зможуть отримати юридичну допомогу по «Скайпу»

Жителю невеликого провінційного селища чи села не завжди є час їздити до обласного центру та вистоювати кілька годин в чергах, якщо необхідно отримати юридичну консультацію з якогось питання. Тому чиновники нашої області пішли назустріч мешканцям сільської місцевості та організували цілу систему онлайн-консультацій, за допомогою якої житель села може швиденько поспілкуватися з чиновником і отримати відповіді на свої запитання, не покидаючи власний населений пункт.

Пробний запуск системи дистанційних онлайн-консультацій за допомогою програми «Скайп» відбувся вчора, 17 квітня. Протестувати роботу віддаленого юридичного центру, який надає поради по Інтернету, мали змогу жителі сіл та селищ Млинівського, Сарненського та Рівненського районів нашої області. Місцеві бібліотеки встановили програму для дистанційного спілкування на комп’ютери, підключені до Всесвітньої мережі. Послуга юридичних консультацій онлайн надавалася людям безкоштовно. Серед жителів сіл чимало громадян похилого та передпенсійного віку, яких цікавить механізм призначення та отримання грошової допомоги від держави. Також перед президентськими виборами політично активних селян турбують питання, пов’язані з виборчим законодавством. Тому під час пробного запуску системи онлайн-консультацій на запитання жителів відповідали Олена Пестенюк, головний спеціаліст відділу з призначення пенсій при департаменті соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації, та Микола Глотов, адвокат, директор рівненської філії Комітету виборців України. Організувати доступ селян до Інтернету та систему юридичних онлайн-консультацій вдалося завдяки матеріальній підтримці Всеукраїнської коаліції правової допомоги. Ця благодійна організація реалізує аналогічний проект у восьми областях нашої держави.

1294
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...