Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Методи економії, до який вдаватися не варто: як заповільнити лічильник і отримати ще більший рахунок

Методи економії, до який вдаватися не варто: як заповільнити лічильник і отримати ще більший рахунок

Нові рахунки за комунальні послуги не кожному українцю по карману. Часто не допомагає навіть звернення за субсидією – загальні витрати усе одно перевищують здоровий глузд для тих, хто має цілком середньостатистичну заробітну плату в Україні. На жаль, поки маємо такий стан речей і змінити його неможливо – реформи то справа довга, а результату хочеться вже тут і зараз. Та надто великі рахунки все же не причина наражати себе на небезпеку отримання рахунків ще більших.

Тисячі українських споживачів чомусь вважають себе розумнішими за інших. Та скориставшись деякими рецептами «економії» з інтернету, використовують не чесні способи скоротити витрати. Як повідомляють представники комунальної сфери, усе частіше вони стикаються з крадіжками електроенергії та газу з допомогою різноманітних пристроїв. Найчастіше це неодимові магніти.

Коштують вони кількасот гривень, продаються в кожному великому інтернет-магазині товарів з Китаю, отож придбати маленький магніт може кожен. Схема крадіжки теж доволі очевидна – неодимовий магніт встановлюється в одній або декількох зонах лічильника, після чого він починає обертатися значно повільніше. Або ж зупиняється зовсім. Видається, що це гарний спосіб економії, хоч і незаконний – ти користуєшся газом чи вмикаєш в розетку що-небудь потужне, а лічильник рухається ледь-ледь. Це дуже велика помилка.

По-перше, неодимовий магніт – потужна штука. Спробуйте встановити його на металеву поверхню – відірвати міцно притиснений магнітним полем до металу магніт голими руками практично неможливо. До того ж, після того, як вам це нарешті вдасться, на поверхні лічильнику чи іншої металевої конструкції залишаються сліди. За якими будь-який працівник відповідної компанії відразу ж помітить, що має місце неправомірна зміна показників лічильнику.

Крім того, неправильно встановлений магніт або його щоденне використання призводить до псування внутрішніх механізмів лічильника – зрештою він зовсім перестане працювати. Або ж видасть ваші намагання скоротити витрати дещо деформованим механізмом. Нарешті, є й третя можливість отримати величезний штраф та перерахунок вже сплачених коштів за газ чи електрику. Наразі майже кожен перевіряючий має з собою прилад, яким заміряється рівень намагнічення. Потужний неодимовий магніт передає свої властивості металу лічильника. Тому високий рівень магнітного поля відразу вказує, як саме споживач «економив». Не варто наражати себе на небезпеку отримати значний штраф (у декілька десятків тисяч гривень) або виклик у суд по факту злочинних дій.

Звісно, рахунки зараз великі – та спроби уникнути їх сплати незаконними методами призводять до ще більших трат.

713
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...