Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Молодик з Березнівського району на Старий Новий рік пограбував церкву

Молодик з Березнівського району на Старий Новий рік пограбував церкву

«Нічого святого» – такими словами можна охарактеризувати хлопця із села Бронне на Березнівщині, який нещодавно вночі пограбував місцеву церкву та медично-акушерський пункт. Хоча злодюжка, котрий уже має за плечима багатий досвід майнових злочинів та відсидку в місцях позбавлення волі, міг би збагнути, що навряд чи знайде в невеличкому сільському храмі чи медпункті щось надто цінне, втім об'єктами злочину обрав саме ці споруди – очевидно, вирішивши, що грабувати їх безпечніше, ніж приватні будинки.


Святкове пограбування з мінімальною здобиччю


Спершу 26-річний крадій навідався до церкви. Відбулося це на Старий Новий рік, проте молодого злочинця анітрохи не збентежило те, що він коїть протиправне діяння у свято. Зламавши замок на вхідних дверях, молодик потрапив до приміщення церкви, однак нічого особливо цінного він тут не знайшов.

Врешті-решт, прихопив томик Євангелія, дароносицю (переносну ємність, за допомогою якої священик виносить Святі Дари за межі храму, коли виникає потреба причастити важкохворого чи помираючого), а також особистий портфель, який належав настоятелю церкви (що саме містилося в портфелі, чи були там гроші або якісь дорогі речі, слідство не повідомляє). Чому хлопець не зацікавився іконами, невідомо.


Спроба номер два: злодій навідався до сільського медпункту


Здобич здалася крадію аж надто незначною, тож правопорушник зважився здійснити тієї ж ночі ще один злочин. Він розбив скло у вікні сільського фельдшерсько-акушерського пункту і вкрав ліки на суму 300 гривень. Уже наступного ранку сліди обох злочинів були виявлені: першим до поліції зателефонував сільський голова, сповістивши про пограбування церкви, а через годину правоохоронців викликала завідувачка медпункту.

Особу крадія швидко встановили. Ним виявився безробітний, який був умовно засуджений за схожий злочин майнового характеру. Другий раз хлопцеві, очевидно, уже не пощастить: поки триває слідство, юнакові обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

1033
RSS
Комментарий удален
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...