Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Мультипаспорт: Верховна Рада прийняла законопроект про введення в дію ID-карток з електронним носієм

Мультипаспорт: Верховна Рада прийняла законопроект про введення в дію ID-карток з електронним носієм

Традиційний «паперовий» паспорт незабаром може відійти у минуле – сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект за номером №3224, що поповнює перелік документів, які засвідчують особу та її громадянство. До звичних вже паспортів додається особлива ID-картка з електронним чіпом, який буде містити усю необхідну інформацію про громадянина. Однак терміново записуватись на прийом до спеціалістів паспортного столу не потрібно.

Зносостійкий пластик та електронний носій з біометричним вмістом поки що не є обов'язковим. Так й масово змінювати паперовий паспорт на нову, трохи високотехнологічну заміну не потрібно тим, хто не переймається виїздом за кордон. Адже новий закон – всього лише виконання частини домовленостей з ЄС про введення біометричних документів у якості посвідчення особи.

Новий паспорт повинен стати ще одним кроком до лібералізації візового режиму з Євросоюзом, та створити передумови для більш швидкісного проходження ідентифікаційних процедур. Якщо перекласти цей вислів з бюрократичного на українську, матимемо надійно захищений від підробок паспорт, що допоможе уникнути довгих черг при перетині українського кордону та заодно покращить стан здоровя кожного, хто задумає замінити старі папери на пластик. Бо ж саме паперовий носій, як відомо, є гарним середовищем для життя бактерій, які спричиняють не досить приємні реакції організму. До того ж, пластик допоможе уникнути доволі частої ситуації, коли настільки важливий документ разом з одягом потрапляє до пральної машини.

Отож, справа добра – прийшов час зробити ще один крок в третє тисячоліття і нарешті отримати стійкий до негараздів пластиковий паспорт.

1101
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...