Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

На Рівненщині шукають підпільну горілку

На Рівненщині шукають підпільну горілку

Правоохоронці Рівненщини борються з підпільним виготовленням алкоголю у великих обсягах для його подальшого продажу. На території нашої області проводять низку заходів під назвою «Акциз-2014», у рамках якої намагаються виявити постачальників та виробників неякісної фальсифікованої алкогольної продукції, котра може бути шкідливою для здоров'я споживача.

У цей понеділок, 10 лютого, до рук правоохоронців потрапив «багатий улов» неліцензованих спиртних напоїв. Даішники зупинили для планової перевірки мікроавтобус «Мерседес Спринтер» і виявили у ньому такий вантаж, який змусив їх відразу ж викликати на місце слідчо-оперативну групу. Водій перевозив цілих п’ятсот літрів алкогольних напоїв невідомого походження. Спиртне було розлите у п’ятилітрові ємкості, яких у салоні буса налічили цілу сотню. Оперативники, що прибули на місце затримання водія з нелегальним вантажем, почали допитувати його, що саме він везе, звідки і куди. Кермувальник був небагатослівним: він розповів лишень, що перевезти спиртне його попросив клієнт, з яким він особисто незнайомий і не знає, що це за людина та де вона взяла вищезгадану продукцію. Не міг водій і відповісти на питання, куди та кому він везе незаконний вантаж. За його словами, замовник повинен був йому передзвонити і уточнити місце призначення. Відомо лишень, що воно знаходиться за межами Рівненської області. Правоохоронці відкрили кримінальну справу і проводять розслідування з метою з'ясування всіх обставин. Чи справді водій потрапив у пастку, розставлену виробником або продавцем фальсифікату, чи насправді він добре знав, що й куди везе? На ці питання повинно відповісти слідство.

1386
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...