Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Наївна крадіжка досвідченого злочинця

Наївна крадіжка досвідченого злочинця

Зазвичай крадії, яким потрібні кошти на розваги чи випивку, обкрадають незнайомців, вважаючи, що таким чином вичислити, хто скоїв злочин, буде важче. Але 27-річний хлопець на ім'я Дмитро, що мешкає в Кузнецовську, вирішив піти більш легким шляхом і почав обкрадати своїх знайомих, підглядаючи коди їх банківських карток та знімаючи гроші. Метод молодика, слід визнати, досить наївний, адже особа, в якої спершу зникла банківська картка, а потім почали надходити смс-повідомлення про знімання коштів, навряд чи повірить в те, що це лише банківський збій.

Однак деякий час, використовуючи настільки примітивний спосіб шахрайства, Дмитро успішно дурив своїх знайомих. Його першою жертвою став приятель Руслан. Дмитро підгледів код банківської картки хлопця, напоїв друга, забрав картку і зняв кошти за кілька підходів однаковими невеличкими сумами, а другові потім сказав, що смс-ки з однаковими повідомленнями приходять помилково – мовляв, це збій у роботі банку. Таким чином Дмитрові вдалося заволодіти майже п'ятьма тисячами гривень, а його легковажний друг здогадався про крадіжку тільки через місяць. Потім Дмитро спокусився банківською карткою пенсіонера Миколи. Сходив із ним до магазину, побачив, який пін-код вводить чоловік, користуючись карткою. Далі діяв за старою схемою: напоїв знайомого, поцупив з його кишені картку, зняв десять тисяч гривень частинами, а картку підкинув назад. Але на цей раз схема не спрацювала: син пенсіонера, перевіривши рахунок батька, помітив відсутність коштів і звернувся до міліції. Дмитро навіть не встиг витратити все вкрадене, як його вже затримали. Наївність злочинця вражає, враховуючи те, що це вже не перше кримінальне діяння Дмитра – хлопець п'ять разів був судимий (перша судимість – у 17 років), ніколи ніде не працював. На цей раз Дмитро потрапить за грати на два роки.

901
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...