Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні

Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні

Більше 20 років у заплави річки Усті зі сторони РЗТА тече смердюча рідина. Навкруги такий сморід що треба надівати протигаз. Всі ці нечистоти змішуються з водою, де рибалки ловлять рибу, діти купаються.

Всі байдуже до цього, а особливо нашим місцевим депутатам.

Просимо екологічну інспекцію звернути на це це увагу, звернення уже написано.

Для довідки, депутати Городоцької сільської ради з постійної комісії "з земельних відносин та екології".

Гетманчук Петро Васильович

Краснова Надія Василівна

Михальцов Василь Терентійович

Чешук Тамара Сергіївна

Самчук Сергій Петрович

Нишпоренко Микола Федорович

Климчук Анатолій Терентійович

Горук Ганна Михайлівна

Що характерно депутати Михальцов та Горук проживають на відстані 100 метрів від джерела забруднення.Просимо Вас звернути на це увагу, та усунути джерело забруднення води.

Фото до новини:
Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 0Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 1Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 2Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 3Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 4Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 5Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 6Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 7Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 8Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 9Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 10Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 11Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 12Нечистоти зливаються в Устю біля парку Небесної Сотні 13
1401
RSS
Анатолій Конопуд
15:31
Ці нечистоти скидаються ще далеко з часів попередньої держави.Тимчасово прокладена труба (по-моєму бетонна)з РЗТА десь в 70-х і по ній бігла технічна вода, СОЖ, паливномастильні матеріали і тп.Попрацювавши 3 роки на заводі в відділі головного енергетика, виявив це ...і попав під скорочення.До тієї труби ще під'єднана фекальна каналізація з будинків по вул. Привокзальній.Будучи депутатом, на першій доповіді розказав про це все на сесії с/р.Мені було сказано досить, сідай, почули.Все.
Загрузка...