Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Невихований водій з Городка прославився в соцмережах

Невихований водій з Городка прославився в соцмережах

Хамство та неввічливе ставлення до оточуючих, звісно, не можна ставити в один ряд із такими злочинами, як вбивство, крадіжка чи хабарництво. Деякі наші громадяни так звикли лаятися, матюкатися та грубити оточуючим, що подібні дії навіть хуліганством не вважаються. Однак якщо бажаємо жити в цивілізованій європейській державі, маємо бути культурними, не ображати сторонніх людей та не принижувати їх гідність. Нещодавно всеукраїнські телеканали показували сюжет про тепер уже колишнього працівника генпрокуратури, який мало не збив жінку з дитиною, на великій швидкості заїжджаючи у двір, а потім ще й обматюкав свою жертву. Цей випадок набув розголосу і 16 березня чоловіка звільнили з генпрокуратури. А от у Городку є власний герой-джигіт, який міг би позмагатися з київським «колегою» за звання дуже «ввічливого» водія.

Учора, 17 березня, рівнянка Ольга Лящук розповіла на своїй сторінці у «Фейсбуці» про нечуване хамство одного нахабного водія, який порушив відразу і правила паркування, і правила чемного поводження у громадських місцях, причому сталося це практично під носом у правоохоронців – на вулиці Пушкіна, де в обласному центрі знаходиться головний міський відділ міліції. Власник білого мікроавтобуса марки «Рено» дуже оригінально припаркувався, зайнявши приблизно дві третини тротуару. Ольга йшла по вулиці з двома дітьми: одна дитина була в колясці, інша їхала на дитячому велосипеді. Побачивши громіздку машину, яка перегородила шлях, жінка попросила водія допомогти їй перенести коляску, на що чоловік відповів: «А чё, я должен?». Лящук пояснила, що його автомобіль не дає можливості проїхати з коляскою, оскільки зайняв майже весь тротуар. У відповідь жінка почула: «Ой, иди ты!». Ольга не стала лаятися та сперечатися з водієм-грубіяном, вирішивши, що краще проігнорувати його. Довелося протискуватися між автомобілем та натягнутим біля кущів дротом, який захищає газон. Поки жінка однією рукою відводила гілки кущів, щоб не поранити дитину, а іншою тягнула за собою коляску, водій спостерігав за її діями, наче за кумедною виставою, та розважався. Не витримавши такого знущання, Ольга написала про те, що сталося, у соцмережі і додала до розповіді фото горе-автомобіля, на якому видно номерний знак машини. Пост жінки став дуже популярним: його прочитало кілька тисяч користувачів, навіть Юрій Журавель з гурту «Ot vinta» поділився цією історією на своїй сторінці у «Фейсбуці». Один із читачів порадив жінці написати заяву в міліцію, додавши фото. За неправильне паркування чоловіка повинні оштрафувати на 500 гривень. Однак головною проблемою все ж було не його паркування, а хамське ставлення до жінки з дітьми. Інший користувач за номерним знаком вичислив особисті дані водія-грубіяна: чоловіка 1986 року народження звати Кроль Віктор Васильович, а проживає він у Городку на вулиці Набережній, 29. Ось так наш невихований односелець став антигероєм у соцмережах.

1816
RSS
Анатолій Конопуд
21:24
охохо.Вбити в собі дракона.А є люди які є драконами.Наше суспільство ДУЖЕ хворе.ЦЕ реальний діагноз.Ні совісті, ні моралі… Претензії до Ющенка були, що бандитів в тюрми не посадив.Так тут половину України садити потрібно, а другу лікувати від 100 хвороб, а перша -це спілкування з допомогою «великого руского ...»
15:13
маємо надію, що все начинається з маленького… і наша нова влада начинає наказувати всіх винних…
15:13
Сталіна на нас нема © Нилл
Анатолій Конопуд
20:29
сталіна вже пробували.зараз новоий іде.це для «братнього народу», а нам пора від цього позбавитись раз і назавжди і просто бути людьми.
15:25
До людей як до людей щоб ставився а бидло — розстріляти, що з такими говорити і робити
Анатолій Конопуд
20:12
сталін -це звір, а звір діє як звір і не потрібно робити собі ілюзій.Європа це вже давно пройшла і обирає собі Меркель, Грібаускайте.Кваснєвського… тобто демократів, а людям потрібно вчитись при демократії жити(це не вседозволеність, а свідомість громадянина скоріше і адекватність).
09:44
не самого сталіна — а такуж людину, щоб порядок навів…
Анатолій Конопуд
21:16
не дивимось, а слухаємо! можливо в чомусь допоможе.
espreso.tv/blogs/2015/03/19/videobloh_borysa_gudzyaka__velykyy_pist
Анатолій Конопуд
21:12
є приклад людини, яка навела порядок у державі, що потроху «валилась»-путін(навів порядок, росіяни цього хотіли), ще приклад Лукашенко(також навів порядок).Ще приклад- Північна корея(де кормчий турбується про свій народ), Китай (де за корупцію розстріл, але щось статистика показує інше).Унас -Янукович, якому дали найбільшу владу, яку мав будь-який президент, що за 3 роки зробив? Де взяти такого дядька, щоб був добрим і правильним(спокуса велика, маючи таку владу)?Єінший приклад-Європа де свідоме демократичне, громадянське суспільство з відповідним громадським контролем(самоврядуванням).Посол (не памятаю якої)прибалтійської республіки сказав, що у них закони виписані гірше ніж у нас, але якщо хтось попробує щось нахімічить для себе, то не тільки дітям, й внукам буде соромно вийти на люди, сходити в магазин… Нам пртрібно відновити нормальні людські цінності, які за ці роки відійшли на другий план(злодіїв поважаємо і хочемо так само мати достаток, забуваючи про...).Тобто, якщо уявити, що наша держава це дім, а люди це цеглинки, то потрібно виготовляти якісну цеглу і з неї будувати гарну хату, а не гнати брак, а потім його нищити (розстрілювати).Хоча карати за… потрібно.
Загрузка...