Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Незаконне будівництво «Ріверсайду» відновлене?

Незаконне будівництво «Ріверсайду» відновлене?

Уже другий рік поспіль тягнеться справа житлового комплексу під назвою «Ріверсайд» у Рівному, яка розділила мешканців обласного центру на два непримиримі табори: одні рівняни вважають, що влада та правоохоронні органи повинні якнайшвидше вжити заходів і знести нелегальну житлову забудову, котра зводиться без отримання потрібних дозволів. Інші закликають подумати про 65 родин, що вже встигли інвестувати кошти в цей будинок – не залишати ж їх без житла. Та й взагалі дивуються, яким чином забудовник з іншого міста примудряється продавати житло за такими низькими цінами. Одні вважають, що рівненські забудовники навмисно завищують ціни, інші думають, що «Ріверсайд» організував шайхрайську схему і інвестори своїх квартир не дочекаються.

Нова хвиля обговорення скандальної забудови на березі Усті почалася в соціальних мережах та на новинних сайтах Рівного після того, як мешканка обласного центру Оксана Самардак опублікувала у Фейсбуці фотографії, які свідчить про поновлення будівництва на майданчику «Ріверсайда». Жінка відмітила, що поки Хомко думав, кому б продати земельну ділянку під незаконною забудовою, «ріверсайдівці» вже взялися за нове будівництво, заливши фундамент та позвозивши будматеріали і будівельну техніку. Деякі читачі висловили припущення, що, можливо, Хомко вже продав цю землю, просто не відзвітував перед громадою. Нарешті сам міський голова прокоментував ситуацію, сказавши, що землю він не продавав, дозволів на будівництво не давав, власників фундаменту не знає і знайомитися з ними не бажає, і попросив звертатися зі скаргами до СБУ та писати заяви в міліцію. Нагадаємо, що львівський концерн «Хлібпром» ще в 2007 році взяв у Хомка в оренду земельну ділянку на 86,37 соток на 50 років за адресою Кіквідзе, 66 (зараз – Героїв Небесної сотні, 66). Документи свідчили, що землю дозволено використовувати на потреби хлібозаводу – на ній можна розмістити лабораторії та побутові приміщення цього підприємства. Замість цього орендаторі нахабно почали зводити багатоповерхівку, не маючи на це дозволів, та рекламували її як житловий комплекс із найдешевшими квартирами і чудовим розташуванням на березі річки. Рівнянам пропонували купити житло всього за 5900 грн за квадратний метр. Але чи не опинилися в пастці ті, хто спокусився цією вигідною пропозицією, і чи не залишаться вони і без грошей, і без квартир?

969
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...