Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Нові зупинки в селі Городок (Оновлено)

Нові зупинки в селі Городок (Оновлено)

В Городку почали облаштували нові зупинки в патріотичних кольорах.

Фото надав небайдужий місцевий житель.

Нові зупинки встановили біля повороту на "острів", біля магазину "Сова" та на кінцевій зупинці маршрутного таксі "Рівне-Городок".

Дякуємо!!!2265
RSS
Якщо хтось з сільської ради хоче надати більше інформації з радістю розміщу).
патріот
13:13
Яка ціна такої зупинки? Чув що в Обарові такі зупинки коштують біля 10тис гр.
16:32
6-7 (якщо на більше місць то від 9-10тис) тисяч за моїми скромними підрахунками коштують матеріали для зупинки. Отож, близько 12 тисяч фірма, бере за монтаж та встановлення. Хоча, якщо роблять наші співмешканці, то постає питання наскільки тис грн нагріє собі руку прораб (на кожній зупинці) Хоча перша-ліпша фірма, друг працює тому я позвонив і запитав, може зробити це на ±3000 грн дешевше….
16:40
а також людям за роботу ще заплатити потрібно це ще ++
14:57
Дуже потрібна річ. Сподіваюсь, що замощення всередині теж зроблять.

Цікаво скільки цілими протримаються.
Бо біля «Сови» вже бачив пусті пляшки на лавці.
15:56
а би до літа простояли цілими, і, і… можливо до паски зроблять… хоча після зими асвальт латати будуть і міст осипася*))) весело в нас тут…
02:22
Шкода, але для гопника з міцними ногами така конструкція — легка жертва…
Чемерик Юрій
17:19
В центрі вже давно побили. Для наших людей треба ставити металеві контейнери щоб не руйнували.
15:58
і хто ж поломав, молодь яка повечорам сидить в центрі і випиває, влада яким байдуже що в центрі твориться да і мусору теж там хватає*( сорі нахлинуло і написав.
Віра
10:55
А можливо швидко вибори? Треба ж пропіаритись, а як щодо Понебеля, ні маршрутки, ні зупинки і навіть необхідних ліків ніде не купиш, а ми ж також під Городоцькою сільською Радою!!!

патріот
11:31
Немає тому що; в Понебелі таких активістів як у Городку не знайдеш, щоб кожен день довбали владу. А це всьго навсього замилювання очей людям перед виборами, мізерний піар, та заробляння електорату.
Віра дуже добре, що Понебель відгукнувся, повідомляйте всі проблеми громади, жителів.
Анатолій Конопуд
12:11
ще дитячі майданчики.Нормальна влада працює відразу після виборів, а…
афродіта
00:47
зупинками Л.О. вирішила замилити очі односельцям, ви хочаб знали скільки грошей вона списала на них. мабудь думає шо на той світ забере з собою ті гроші які вона вкрала!!! здоров*я і чисту совість за гроші не купиш!!!
Анатолій Конопуд
20:26
новозбудована зупинка біля тролейбусного кільця немає завершеного даху (чи недоробили, чи вже хтось...), ну і лежить уже кучка сміття(напевне потрібно поставити бетонні смітнички на всіх зупинках).
Загрузка...