Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Нові тарифи на опалення: знову на ті ж граблі

Нові тарифи на опалення: знову на ті ж граблі

Цьогорічні комунальні тарифи досить важко назвати доступними. Навіть кияни, які можуть похвалитися куди більшими заробітними платами, аніж жителі Городка, вже неодноразово нарікали на надто значне підвищення тарифів. Мовляв, ми не маємо змоги платити настільки великі гроші.

Зрозуміло, що в регіонах ситуація не краща – нові тарифи ще минулої зими значно позначились на сімейному бюджеті більшості українців. Відсьогодні ми маємо чергове підвищення, яке було анонсовано задовго до початку літнього періоду. Нацкoмісія з питань регулювання у сфері енергетики та кoмунальних пoслуг остаточно утвердила нові цінники, що невдовзі порадують нас у квитанціях. Отож, насолоджуйтесь: до 1 липня ми платили 534 грн за Гкал, відтепер будемо платити всього лише 1043 грн за ту ж саму гігакалорію.

За різними оцінками, нова тарифікація призведе до збільшення рахунків за опалення приблизно на 80-95% - усе залежить від типу теплоносія, що використовується у якості палива для котельної. Цікаво, що засідання Нацкомісії пройшло на фоні мляво організованих протестів – крики «Ганьба!» супроводжували як саме засідання, так і його промовисті результати. Що ж, будемо виходити з того, що маємо – адже варіантів вплинути на ситуацію не так вже й багато. Як же зменшити рахунки?

Найперше, вам знадобиться окремий лічильник на тепло, який має бути встановлений на будинок – без цього кроку про значне полегшення комунального тягара годі й говорити. Другий етап – утеплення квартири, будинку чи офісу: досить обігрівати вулицю! Третій (і напевне, найважливіший) – спробуйте віднайти в собі сили заробляти більше. Адже як повідомляють наші вельмишановні чиновники, це лише черговий етап підвищення тарифів – кажуть, що до економічно обгрунтованого їх рівня ми ще не дістались. Чудова новина, чи не так?

627
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...