Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Нові ціни на газ – вже з 1 квітня

Нові ціни на газ – вже з 1 квітня

Не встигли українці «порадіти» новим тарифам на електроенергію, як ініціативні депутати запропонували ввести пеню для тих, хто вчасно не оплачує комунальні рахунки. Ще цікавіше жити ми будемо з 1 квітня – починаючи з Дня Сміху тарифи на газ зростуть ще на 53% відсотка. Мінімальний тариф, який нині складає 3.6 тис за тисячу кубометрів, буде складати 5.5 тисяч.

Цю радісну новину повідомив голова Національної комісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк. Дещо присолодивши пігулку – можливо, гранична ціна впаде відсотків на 10% і вже не буде складати 7188 грн за тисячу кубометрів. Зважаючи на мільйони людей, що вже зараз вимушені звертатися за субсидією, бо не мають змоги заплатити навіть попередні підвищені тарифи – ситуація доволі неприємна. Крім того, є велика імовірність, що таке покращення нашого повсякдення вимагатиме не 53, а усі 80% підвищення. Бо нова ціна газу буде новою і для комунальних підприємств, що відповідно відобразиться на комунальних тарифах. А такий значний ріст пережити буде ще складніше.

Початок цій історії покладено в умовах отримання нових кредитів МВФ, де зазначено підвищення тарифів хоча б до 75% відсотків ринкової ціни. Прекрасна ідея! І цілком зрозуміла. Залишається лише зрозуміти, яким же чином прив'язати майже ринкові та європейські тарифи до зовсім не ринкових та тим більше не європейських зарплат.

964
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...