Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Обарівський голова-хабарник взятий під варту.

Обарівський голова-хабарник взятий під варту.

Після тривалого вивчення справи у нарадчій кімнаті суддя Рівненського міського суду Мар'ян Головчак виніс рішення про задоволення клопотання слідчих УМВСУ в Рівненській області щодо обрання найсуворішої міри запобіжного заходу сільському голові Обарова Іванові Тимощуку. Відповідно до цього рішення, його або на 60 діб беруть під варту, або відпускають під заставу в розмірі 548 тисяч 100 гривень.

Нагадаємо, сільського голову Обарова затримали на отриманні хабара у понад 500 тисяч гривень.

Для жителів Городка: адвокатом Обарівського сільського голови Івана Тимощука є Андрій Колесник - зять голови Городоцької сільської ради Ткачук Олесі Олексіївни.

Андрій Колесник запитав у слідчих, чому немає клопотання про відсторонення його підзахисного від займаної посади. Слідчі пояснили, що таке клопотання готується. Та наполягають: Тимощука потрібно взяти під варту, адже низку слідчих дій ще потрібно провести. Зокрема, вилучити документи, що перебувають у нього вдома та на роботі. Якщо ж Тимощук захоче вийти під заставу, то слідчі просять, щоб її розмір становив 548 тисяч 100 гривень.1918
RSS
Патріот
22:03
Льод тронулса гаспада присяжныэ заседатели! Да це як тринєровка для Олесі, чи в майбутньому відмаже її зять. Якогось дива пішла наша героїня в термінову відпустку аж на 40 днів, а за нею і секретар. Тож обовязки виконує Пан Сергій, щось мені підказує що вони на грані грандіозного шухера((((.
Адвокат
20:11
Дуже цікаво. Що на цей раз ця повзуча медуза придумала. Сховалась з своїми приплічниками у відпустку залишивши клоуна — Шуріка на господарстві. Цей вилупок вдасть з себе глухого, німого та сліпого при можливих заданих питань правоохоронним органам про роботу сільради. А такі питання будуть тому, що Городок та Обарів це є сегмент одного ланцюга по земельних аферах. А їм потрібно залягти на дно на певний час.
20:16
-1
Я прочитав, мерсі за комплімент, «адвокат»! На себе подивись.Це ще питання хто з нас «вилупок»…
Адвокат
00:11
Шкода мені Вас Сергію такий молодий а людям в очі вже не можете дивитись, за своє злодійство. Скільки шнурочку не тягнутись а кінець то буде, та щей позорний. Олесі всерівно а Вам ще жити та жити задумайтесь.
16:10
О новина, да ти читати вмієш!!! а висловити свою думку неможеш по поводу цього питання чи слухаєш що пан скаже, так і ґавкати будеш?!
Адвокат
00:17
Хотілосяб почути коментар від Сергія про голову с.Обарів.
Ця країна пропаща - вивозьте дітей
15:24
За сільського голову Обарова сплатили заставу у сумі більше, аніж півмільйона гривень. Після чого він із СІЗО поїхав додому.

Нагадаємо, що минулої п'ятниці сільського голову Обарова Івана Тимощука суд відправив у слідчий ізолятор на 60 діб. Напередодні його затримали працівники УБОЗу з хабарем, повідомляє «РВ».

Півмільйона — за 18 соток біля «Швейцарії». Але у слідчому ізоляторі Тимощук пробув тільки вихідні, вчора його звідти відпустили додому, бо отримали 548, 1 тис. грн. застави.

За спільника Тимощука заставу поки що ніхто не вніс, хоча вона є значно меншою — лише 109 тис.грн.
Анатолій Конопуд
23:37
ця країна не пропаща(не потрібно навіть таке по головах людських розносити, бо як говориться «по вірі вашій буде вам», які ми є то така країна.Змінимось ми і зміниться країна УКРАЇНА).
Анатолій Конопуд
21:37
нехай кожен робить свою роботу(чиновники, депутати, прості люди): хто бореться -нехай бореться, хто краде -нехай краде, хто бреше-нехай бреше, хто обманює- нехай обманює… Час близький кожен покаже себе зї свого боку, а потім воздасться і від людей і від Бога(як не їм то їхнім ...).
Гість
18:17
Обарівського голову випустили під заставу у 548 тис грн.!!!

ogo.ua/articles/view/2015-03-24/60736.html

Це для розуміння якими сумами оперують «бідні» слуги народу.
Пів мільйона??? — Легко!!!
А селу для замилювання очей — недороблені зупиночки. Щоб перед очима було, як стараються на благо народу…
Загрузка...