Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Обласну владу Рівненщини жахають високі ціни на опалення

Обласну владу Рівненщини жахають високі ціни на опалення

Соціальні заклади Рівненської області отримали змогу відмовитися від традиційного опалення, що пов'язане з використанням російського газу, та перейти на альтернативні види палива. Можливо, це рішення вже й не таке нагальне, якщо враховувати, що Україна все-таки підписала угоду з Росією щодо ціни на газ принаймні до 31 березня, але все-таки використання альтернативних видів палива допоможе соціальним закладам суттєво зекономити кошти на обігріві приміщень.

Минулої п'ятниці, в останній день жовтня, Рівненська область отримала грошовий транш у розмірі 3,4 мільйони гривень, призначений для переводу соціальних закладів нашого регіону на альтернативні види палива. Голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок розповів, що 44 котельні Рівненщини уже проводять монтажні роботи з переоснащення та принагідно нагадав, що наша область першою в Україні відкрила опалювальний сезон в соцзакладах, про що ми вже писали на цьому сайті. Дбає рівненська влада не тільки про школи, дитсадки та лікарні, але й про звичайних громадян. Зокрема, цими днями голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов доручив розібратися, чому тарифи на централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води для мешканців Рівненщини одні з найвищих в Україні. Більше ніж ми платять лише окуповані Донецьк та Луганськ, а також Дніпропетровщина та Сумщина, а лідером з дорожнечі стала Кіровоградська область. Але це не радує. Нашим посадовцям невтямки, чому рівняни, в будинках яких не встановлені лічильники, мають платити 10,83 грн за квадратний метр житла у місяць, тоді як у сусідніх областях платять майже удвічі менше: в Івано-Франківську – 5,69 грн, у Львові – 6,08 грн, у Вінниці – 6,25 грн.

778
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...