Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Оголосили конкурс проектів для молоді з Рівненщини

Оголосили конкурс проектів для молоді з Рівненщини
Рівненська ОДА оголошує конкурс проектів для молоді.Кращі ідеї отримають бюджетні гроші на умовах співфінансування. Аби їх отримати, громадська організація повинна зробити внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 15% від загального кошторису. Загальна ж сума проекту не має перевищувати 35 тисяч гривень.
 
На конкурс, зокрема, можна подавати проекти, які спрямовані на національно-патріотичне виховання, підтримку молоді серед учасників АТО та переселенців, профілактику злочинності, здоровий і безпечний спосіб життя, вирішення питань зайнятості та підвищення рівня правової освіти дітей та молоді. Для участі у конкурсі ГО повинні зібрати документи.
 
Їх прийом здійснюватиме управління у справах молоді та спорту ОДА щодня (крім вихідних і святкових днів) з 9.30 до 16.30 год. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 209, 231). Також можна надіслати документи на e-mail: sv_molod@ukr.net (з позначкою «обласний конкурс проектів»).
 
Телефон для довідок: 69-52-85, 26-16-94. Кінцевий термін подачі документів – 17.00 год. 30 жовтня 2018 року.
326
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...