Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Оголосили тендер на реконструкцію 33 амбулаторій

Оголосили тендер на реконструкцію 33 амбулаторій
В рамках проекту Світового банку планують реконструювати 90 амбулаторій Рівненщини. Наразі оголошено чи не найбільший тендер на реконструкцію 33 амбулаторії в 7 районах області.
 
«Загалом в межах проекту Світового банку планується провести реконструкцію 90 амбулаторій нашої області. Усі вони поділені на три етапи. Раніше ми вже провели результативні торги по частині лотів першого та другого етапів. Тож наразі оголосили третій, найбільший, етап реалізації будівельного компоненту проекту», - розповідає керівник групи впровадження проекту Світового банку Сергій Рибачок.
 
За його словами до третього етапу будівництва були включені амбулаторії центральних та південних районів області.
 
«В цьому етапі ми плануємо провести реконструкцію 8 амбулаторій Рівненського району, 3 амбулаторій у місті Рівному, одну амбулаторію в місті Здолбунів та 4 в Здолбунівському районі, одну в Острозі, по 2 в Дубно та Острозькому районі, а також 5 на Дубенщині. Також планується реконструкція по одній амбулаторії в Демидівці, Млинові та Млинівському районі і4 амбулаторії в Радивилівському районі. Загалом 33 амбулаторії Рівненщини», - зазначає Сергій Рибачок.
170
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...