Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка

Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка

09.11.2014 року в с. Карпилівка відбулась історична подія яка об'єднала різні політичні партії, громадські організації та простих громадян-патріотів, мешканців навколишніх сіл.

Справа в тому, що в кінці села у напрямку с. Михайлівка з під крейдяної гори б'ють ключем два джерела живої води. Та набрати її проблематично та майже неможливо через відсутність належних умов. Нікому не спадало на думку облаштувати та привести в належний порядок самі джерела та навколишню територію. Таких джерел – Божого дару у нашій місцевості можна перерахувати на пальцях однієї руки. Людська байдужість до природи примушує нас пожинати той негатив, який засіваємо.

Та серед патріотично налаштованих мешканців сіл Михайлівки, Карпилівки та інших сіл знайшлись активісти, які за власні кошти зробили хрест, огорожу, місток біля джерел.

Організаторами були Сидорчук Микола Петрович та Меленюк Василь Михайлович, за що їм велике дякую.

Для освячення води та хреста запросили священників: протоірея Василя (с. Понебель), протоірея Тараса (с. Городок), протоірея Василя (с. Карпилівка), протоірея Володимира (с. Хотинь), ірея Тараса (с. Понебель) та диякона Бориса с. Городок.

Святі отці провели богослужіння на цьому місці разом з церковним хором с. Карпилівка та с. Городка. Таке дійство направлене тільки на об'єднання громад.

Після богослужінь весь люд, що приймав участь у цих заходах, причащався освяченою водою.

Можна робити висновки, що у людей пробуджується свідомість. Висловлюючи свою громадську позицію не чекаючи дій від місцевої влади яка вже давно себе скомпрометувала.

Слава Україні!!! Слава патріотам!!!

Фото до новини:
Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 0Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 1Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 2Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 3Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 4Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 5Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 6Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 7Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 8Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 9Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 10Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 11Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 12Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 13Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 14Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 15Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 16Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 17Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 18Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 19Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 20Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 21Освячення Хреста поблизу джерела в селі Карпилівка 22
2400
RSS
21:03
На джерелах ми ставимо і освячуємо Хрести Христові для того, аби кожна людина мала можливість безкоштовно( а не за 3грн. за літр) попити чистої і освяченої Господом водиці. Щоб джерела не «вкатали» в бетон за 700тис. грн… Хто знає — зрозуміє.
21:16
+1
Ми, українські православні, єдині у молитві з нашими братами та сестрами П'ятидесятниками і Баптистами за душі тих, хто на Сході постраждав за віру Христову від гонителів т.зв. «Русской православной армии». Пастирям і вірним відрізають голови і катують. Ці безбожники — не мають до православних ніякого відношення. Ми з вами — єдині у Христі Ісусі.
Адвокат
22:11
Ніяк не можу второпати, яким чином попав в організатори пан Козак, особистий адьютант її величності Олесі. На скільки це виглядає смішно як з колишнього сатеричного журналу «Перець» Всім мешканцям с.Карпилівка та с. Понебель відомо, що організаторами такого дійства біля джерела були Сидорчук Микола Петрович та Меленюк Василь Михайлович. Божого вам благословіння за благе діло.
Виправим, якщо люди таке кажуть.
22:33
Ну нічого.Господь знає про добрі справи кожного.
Загрузка...