Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Освячення Хреста у парку "Небесної сотні"

Освячення Хреста у парку "Небесної сотні"

20 лютого, о 13.00, у річницю розстрілу "Небесної сотні" відбудеться Панахида та освячення Хреста у парку "Небесної сотні" в селі Городок (біля ставка РЗТА). Богослужіння відправлять священики Української Православної Церкви Київського Патріархату з благословіння Високопреосвященнійшого Іларіона, архиєпископа Рівненського і Острозького.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до спільної молитви за загиблими Героями нашої Держави.

Свято - Миколаївська громада УПЦ КП с. Городок.

2046
RSS
12:43
Варто розповсюдити новину в Однокласніках та Вконтакте.
Ванюшка
23:44
Потрібно в центрі с.Городок помістити оголошення про освячення Хреста у парку Небесної сотні. Щоб всі люди знали. А то в Городку не всі навіть знають про цю сторінку.
09:54
У нас, як правило, святе плутають з грішним.Ідея непогана, але місце вибрали-супер.Уявімо, літо, спека...і напівоголені дівулі, сп'янілі чоловіки, барбекю...і Хрест.Якщо це парк відпочинку, то парк відпочинку, а де святиня, то, відповідно, люди повинні поводити себе свято! Особисто для мене, ця ідея незрозуміла.
Патріот
10:20
Якщо ви там хоч раз були, то мабуть помітили що це 2 різних ділянки парк відпочинку та парк небесної сотні, якщо увас є така думка сісти під хрестом з напів оголеними дівулчми чи спянілими чоловіками, то Ви не зовсім здорова людина. Це місце навпаки повинно стримувати розпусту а не її величати. Почитайте уважно оголошення, З благословіння Високопреосвященнійшого Іларіона, архиєпископа Рівненського і Острозького. Наша влада може тільки пи-ти а робити нічого, люди самі організовують, а їм як завжди заважають.
воля
14:05
Хто вам заважає? Патріот, а чому не на фронті? Можливо ваше завзяття та енергія потрібніша саме там.Зараз з'явилося нове поняття-вишиватніки-бла-бла, а щоб захищати кордони батьківщини-дзуськи.Чи з'явиться якийсь пам'ятний знак тим бійцям, що гинуть сотнями щодня? Чи, можливо, війна скінчилась?
Патріот
15:24
Війна іде не тільки на сході але і у нас в селі влада сеператистів як правила так і править. Плитуть інтриги, розносять плітки, надалі крадуть землю, відмивають гроші. На війні хоч зрозуміло хто ворог, а у нас так і чекай ножа в спину. Якщо призвуть підуть усі, а поки ще на місці будемо і надалі Вас викривати в злодійстві. А поки ще енергія є я Вам спати з награбляним не дам. Цікаво що Ви «воля» зробили для припинення війни та корупції? На запитання «хто Вам заважає» я зрозумів що це людина від влади, тобто Сергій. Здоровий гарний чоловік а чомусь не в АТО.
воля
18:59
Жодного відношення до влади, дякувати Богу, не маю.Просто виникають питання, і маю думку, яка відрізняється від вашої.
патріот
19:49
Приношу вибачення.
15:03
Це вам приклад, коли дві нормальні людини «на рівному місці» можуть, через нестачу такту, створити конфлікт.
воля
18:54
Чому одразу конфлікт- обмін думками. Як відомо: «У суперечці народжується істина.»
13:29
У нас в городку вже 20 років триває культурний занепад. Тому людям, які взялися це виправити треба дякувати. А критика повинна бути конструктивною. Важливість таких подій як закладання парку Небесної сотні, встановлення та освячення Хреста, відновлення культурно-масових заходів (Івана Купала, День молоді) люди зрозуміють рано чи пізно. Коли побачать, що воно є, і що це добре. Це відновлення втраченого, усе ж це було…
Анатолій Конопуд
17:47
я б сказав би «застой»
Анатолій Конопуд
21:09
поруч там було сміттєзвалище, яке влада років з 20 згрібала (перед Пасхою «наводився порядок», тобто вирішували таким способом наслідки..., а причинами не займалась)в болото=р.Устя.Лежить там приблизно 3-4 з/д вагони сміття зверху присипаного(його і зараз добре видно).Отой поганий Чемерик САМ один приблизно 1,5роки збирав папірці, кульки, банки, бутилки… Загортав, рівняв, саджав деревця(напевне декілька сотень), загороджував, поливав… Потім як говориться лід тронувся -пішли допомагати всі-і старі і малі.Що зробили -видно: із смітника нормальне місце відпочинку і КУЛЬТУРНОЇ поведінки(справедливості ради потрібно сказати, що безкультуря ще проскакує, але це вже небо і земля як говориться в порівнянні з тим, що було).С/р(ЛО, депутати і правоохоронні органи)минулої весни прибули до ставка і було заявлено, що тут(де парк)має бути дорога шириною 21 м !!!(хоча 50 м від цього місця дорога шириною 3,5м.В.Чемерику згодом виписали штраф за барбікю(він його не робив!), ну але це вже інша історія.
За встановлення Хреста я попередньо розмовляв з о.Тарасом, він мені приблизно теж саме сказав.Я йому відповів, що навели порядок біля ставка спільними зусиллями, то і помалу навчимо культурі людей спільними зусиллями.Не будьмо байдужі, будуймо Європу тут у нас разом!!! Я думаю Бог допоможе в доброму ділі.
Анатолій Конопуд
22:31
ідея парку Небесної Сотні зявилась в того ж В.Чемерика після Майдану.Він згодом там зробив відповідну вивіску, але через якийсь часвідомі «хлопці з правого(лівого)сектору», про яких я раніше вже писав, взялись за нього, привезли батька загиблого майданівця з Рівного і хотіли в такий спосіб принизити Чемерика.Коли ж цей батько вислухав Чемерика, то із сльозами на очах дав добро на таку справу.Я думаю, що цей батько буде на цих заходах в пятницю.
Анатолій Конопуд
20:13
ВІЧНА СЛАВА І ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ!
12:54
ВІЧНА СЛАВА І ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ!!!
Загрузка...