Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Підкуп виборців по-Городоцьки

Підкуп виборців по-Городоцьки

Буквально за 2 дні до голосування за голову Городоцької сільської ради, не витримали нерви і Олеся Олексіївна Ткачук вирішила ще підсолодити життя мешканцям громади. Ось такі бумажки почали роздавати по всім селам сільської ради, щоб холопи знали за кого голосувати.

Всім пропонують отримати рішення про видачу земельних ділянок згідно поданих заяв, якраз в п'ятницю перед виборами, от і вся передвиборча агітація.

Голосуйте свідомо. Право на отримання земельної ділянки гарантовано законом, а не сільським головою.


1729
RSS
Z
19:47
16.10.15р.громаду села Городок та Карпилівка було повідомпено (оголошеннями), щоб терміново вимагали від влади видати рішення яке прийнято 04.06.15р.про виділення земельних ділянок.В с.Карпилівка всі оголошення були зірвані, а в с.Городок деякі вціліли. Було оприлюднено рішення по яких надано дозвіл на складання проекту землеустрію щодо відведення земельних ділянок у власність для забудови, а також для ведення власного господарсва окремим депутатам та їх родинам. Пропонуємо персоналії.Ріш. №1151-Чабан Р.А.(брат депутата Чабана А.А.)№1152-Радчук Р.Я.(брат депутата Радчука М.Я)№1153-Марчук А.А.(тесть депутата Радчука М.Я.)№1154-Бережняк О.М.(донька депутата Немтур К.М.)№1155-депутату Полевік Ю.О.№1156-Горук Н.В.(донька депутата Горук Г.М.)№1157-Чабан К.П.(дружина депутата Чабан Я.А.)№1158-Нагорний В.Ю.(зять депутата Чешук Т.С.)№1159-Майструк Л.С.(мама депутата Майструка С.М.)№1160-Зелінський С.С.(дідусь депутата Майструка С.М.)№1162-Сімак П.В.(пасинок депутата Адамця О.І.)№1163-Якимчук О.М.(син депутата Якимчук О.В.)№1166-депутату Мехальцову В.Т.№1167-Клічук Т.Д.(дружина депутата Клічук О.О.)Все відбулось як передбачали.Їм земелька а холопам папірці.Цілком підтримую Олександра. Скільки ще бедете холопами? Мабудьна все життя. Чекайте від Лесі милостиню та пригинайтесь буквою «Г»
Загрузка...