Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Підприємець з Рівного влаштував у Шпанові смітник

Підприємець з Рівного влаштував у Шпанові смітник

Рівненський підприємець мало не перетворив Шпанів на смітник! Жителі села скаржаться, що Микола Мамчич влаштував у їх населеному пункті стихійне сміттєзвалище. Почалося все з того, що сільрада Шпанова доручила приватному підприємцю Мамчичу відповідальну справу – вивіз з села твердих побутових відходів. На вищезгадані цілі місцевий правоохоронний фонд, який замовив послугу, виділив більше ніж 55 тисяч гривень.

Але Мамчич, вочевидь, не бажав займатися транспортуванням відходів з села на санкціоноване сміттєзвалище. Підприємець, не маючи на те жодних дозволів, кидав сміття напризволяще на території, що належить Шпанівській сільраді, перетворюючи місцину на смітник. Діями несумлінного підприємця зацікавилася обласна державна екологічна інспекція. Її працівники провели розслідування і звинуватили Мамчича в порушенні природоохоронного законодавства. Мало того, що підприємець незаконно зайняв під стихійний смітник земельну ділянку і використовував її не за призначенням, так ще й забруднив довкілля твердими відходами. Справу скерували до прокуратури. Дещо схожа ситуація спостерігалася в березні цього року у Рівному: тоді мешканці вулиці Підгірної та провулка Підгірного, що знаходяться в районі пивзаводу навпроти райдержадміністрації, скаржилися, що комунальники встановили лише один контейнер та й то на приватній території, через що мешканцям приватного сектора доводилося крокувати цілий кілометр, щоб викинути сміття. А ті, хто не бажав цього робити, кидали сміття на тому місці, де раніше були встановлені сміттєві баки від «Санкома», через що на вулиці утворилося стихійне сміттєзвалище, яке комунальники не хотіли прибирати.

932
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...