Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає!

Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає!

Буда з пивом в центрі села на зупинці (торгова точка "Пікнік") давно недає спокою свідомим мешканцям громади. А остання новина про виділення землі для власниці торгової точки Чешук О. В. спонукала розібратися з цим більш детально.

Був поданий запит в Городоцьку сільську раду на доступ до слідуючої інформації:

1. Надати копії документів на підставі яких виділялась земельна ділянка для Чешук О. В.

2. Яке цільове призначення цієї земельної ділянки.

3. Надати копії протоколів засідання комісії з питань земельних відносин та чсоціально-економічного розвитку села.

4. Яким нормативно-правовим документом керувалися депутати Городоцької сільської ради, дозволивши торгівлю Чешук О.В цілодобово.

І сільська рада в особі в.о. сільского голови Поліщука С. відповіла.

Ось перша заява на виділення землі від Чешук О.В (22.03.13)

І рішення сільської ради:

Згідно цього рішення в парку біля школи та зупинки РІЛЛЯ, ось тут

Ще трохи ріллі:

А це друга заява від Чешук О.В (30.12.14)

І рішення сільської ради:

Уважно подививіться на заяви між ними часу більше ніж 1,5 роки, а таке враження що писались одним почерком в один день. Просто мабуть і не думалось, що комусь треба буде показувати.

А тепер саме головне протокол земельної комісії:

Це не протокол, а папірець з яким в туалет можна ходити, з декількох листів нам зробили один протокол, ще й з виправленнями. Хто хоч колись робив ксерокс знає як з двох різних листів паперу зробити один, так і тут.

Але гірка правда в тому, що до того поки сільську раду не почали ворушити, вони 24 роки ніяких протоколів не вели, і не перед ким не звітували.

Знову думають, що вони хитрі, а всі навколо дурні.

Але правда за нами і якщо підробляєте документи, то за це ви ще неодмінно відповісте.


Фото до новини:
Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 0Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 1Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 2Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 3Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 4Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 5Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 6Пікнік в Городку, або Сільрада краще знає! 7
2181
RSS
00:19
Навіщо ксерити, коли є скотч?!
16:38
З таким рішенням можна звертатись у всі інстанції (сільськогосподарська інспекція, управління ДАБІ, відділ містобудування, архітектури та будівництва РДА, управління земельних ресурсів та інші) про нецільове використання земельної ділянки.Нехай заплатять пару штрафів.
Марина
17:03
Дурдом! Треба визивати телебачення, бо розбазарятьвсю землю біля школи. А школу ще ніхто не хоче взяти у приватну власність, поки ще є така можливість при теперишньому складі Сільради? Поспішайте! Бо власть поміняється! А на кладовищі Шушлячка ще не хоче виділити собі землю під склеп? Але для кого? Хіба для себе самої, бо Володя втік аж за кордон і дітей потихеньку переманює. Шушлячко! Опамятайся, бо тебе люди проклянуть! Закрий вночі той пікнік, ще на пянці і прокльонах ніхто собі щастя не здобув!
Анатолій Конопуд
22:10
судячи по цих макоментах-с/р показує як вона працює.
Angelina
23:09
В рішенні пише, що земельна ділянка виділяється для ведення особистого селянського господарства.Так що,«генделик» получається-селянське господарство? І підпис Валі Чайки там є, яка завжди бореться за справедливість…
Марина
13:07
Звертаюсь до Валі Чайки! Валя! Поясни, будьласка, чому твій підпис стоїть під актом виділення землі Чешучці у власність.
(((
15:56
Люди які Ви інтересні, що Валя може пояснити якщо її дочка з Олексійом ковбасніком КУМИ.В сільській раді всі між собою повязані і крапка.
валя чайка
19:23
Шановні дописувачі, згідно ЗУ вся земля, яку виділяють ради під бізнес продається через аукціони.І тому я за таке рішення не голосувала.На сесії були присутні жителі с.ГОРОДКА, які можуть це підтвердить. ЗВЕРТАЮСЯ до жителів, які «не байдужі» до моєї родини: ЗНАЙТЕ, що я перегризу горло за своїх дітей і в тому числі за ОЛЕКСІЯ, як ви пишете ковбасника--кума моїх дітей. Що комусь не спиться, що мої діти мають такого кума??? ТО ЗАЗДРІТЬ МОВЧКИ!!! НАВЕДІТЬ ЛАД У СВОЇХ РОДИНАХ, а ТОДІ ПОЛИВАЙТЕ БРУДОМ ІНШИХ!!! З повагою депутат ЧАЙКА ВАЛЯ!!!
валя чайка
19:34
ПАНІ МАРИНО!!! ВИ дуже яро виступали на одному з цих форумів за наділення пану Самчуку Сергію землі під бізнес, то що Вас не влаштовує??? До слова--пан Самчук Сергій теж кум моїх дітей… Ви є провокатор і пліткарка, бо за винятком від вас, я зареєстрована під своїм прізвищем і пишу відкрито.А як мені ви будете потрібні, то я вас дуже легко вичислю.Мій телефон для спілкування 0673922089. Я особисто не проти, щоб люди займалися бізнесом і сплачували податки.Я зі своїм компаньойоном за 0,2424 га під своїм кафе заплатила в Корнинську сільську раду 30 000 доларів за викуп землі.У мене на руках є всі підтверджуючі документи.Маєте запитання пишіть, дзвоніть, заходьте---я не з рогами і телефон мій в інтернеті.З повагою ЧАЙКА.
валя чайка
20:56
Дуже прошу дописувачів чітко називати прізвища та імена людей за яких ви пишете, не клички і прозвища, а прізвища та імена. У ОЛЕКСІЯ, як ви пишете ковбасника є дуже гарне українське прізвище: КОНДРАТЮК ОЛЕКСІЙ БОРИСОВИЧ. Ще прошу, якщо хочете навести лад в нашій рідній УКРАЇНІ, то не сидіть на форумах і не строчіть, а приходьте на сесії, депутатські комісії, засідання виконкому. 29.04.2015 у середу на 10-ту годину ранку відбудеться позачергова сесія---приходьте, приймайте активну участь у житті села. З повагою ЧАЙКА ВАЛЯ.
валя чайка
10:47
Шановні дописувачі.Хочу ще раз Вам наголосити, що ні я, ні мої діти, ні мої батьки, ні мої дідусі і бабусі(ЦАРСТВО ЇМ НЕБЕСНЕ) ніколи і ніде не займали жодних посад.Це я пишу по тому, що мене дістали Ваші коментарі зі звинуваченнями різного роду і характеру в адресу мене і моєї родини. Так ось шановні дописувачі-хочу вас запитати: Ви всі такі чесні і порядні, ви всі без гріхів??? Де ви всі були коли був МАЙДАН, де ви всі є коли в УКРАЇНІ йде війна??? Зробіть хоч щось для своєї держави, підніміть свої дупи(перепрошую)зі своїх домівок, допоможіть нашим ЗАХИСНИКАМ-ВОЇНАМ не словом, а ділом. Бо як почитаєш ваші коментарі, то тільки ви пані АНГЕЛІНА і МАРИНА дуже чесні, дуже вболіваєте за нашу УКРАЇНУ,і дуже у всьому обізнані. Звертаюся ще раз до вас дівчата--завтра сесія----приходьте і будемо разом вирішувати питання. З повагою Чайка.
Ви дуже эмоційна, у Вас хороші діти і на цьому сайті я не бачив, щоб десь ображали Ваших дітей!!!..
Далі, я вірю, що Ви чесна та порядна людина, але в мене також є питання, стосовно саме цієї новини, сільська рада надала офіційну відповідь в яку прикріпила копію протоколу земельної комісії, (копія завірена печаткою) на якій стоїть Ваш підпис, а Ви заявляєте, що ви не голосували, з цього я роблю висновок, або Ви нас обманюєте, або сільська рада підробляє документи, якщо сільська рада таки підробляє документи, Ви як депутат, мали б звернутись в міліції з заявою про це бо на Ваших очах коять злочин, хочу почути Вашу думку з цього і будь-ласка без емоцій. Наперед дякую.
валя чайка
14:37
Саша привіт! це було засідання земельної комісії, на якому розглядалися інші земельні питання, а не тільки питання по Чешук.І я підписалася на протоколі за всі рішення, крім Чешук.Я розумію так, що якби я не підписалася на цьому протоколі, то я була б проти рішень, які подавали люди на приватизацію та інше. На сесії були присутні жителі с.Городок, які можуть підтвердити, що я одна голосувала проти виділення, утримався від голосування Козачок Микола Іванович. У мене на руках є рішення сесії, але я не вмію ці рішення викласти в інтернет.Хоча по регламенту роботи сесії не передбачено писати поіменно хто був-ЗА, ХТО-ПРОТИ, А ХТО УТРИМАВСЯ. САША, якщо ти уважно почитаєш попередній коментар, то в ньому пишуть за моїх дітей і їх кумів. Я ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ: МОЇ ДІТИ,ЇХНІ КУМИ НІЧОГО ПОГАНОГО ЖОДНОМУ ЖИТЕЛЮ НЕ ЗАПОДІЯЛИ!!! МАЄТЕ ПРИТЕНЗІЇ ДО МЕНЕ-Я ДАМ ВІДПОВІДЬ. А МОЇХ ДІТЕЙ І ЇХ КУМІВ НЕ ЧІПАЙТЕ, БО Я ЩЕ МОЖУ ВСТУПИТИСЯ ЗА СВОЮ РОДИНУ!!! МОЯ РОДИНА НІКОМУ І НІЧОГО ПОГАНОГО НЕ ЗРОБИЛА!!! Дякую за розуміння. Мені прикро, що я роблю стільки добра для людей, а розуміння між людьми нема. До слова-я за все життя не займала жодної посади,і є простою людиною, як і всі люди,і мені властиво помилятися, а часом робити необдумані вчинки, а потім їх виправляти…
валя чайка
09:52
Шановні односельчани!!! Наш сайт читає ціла УКРАЇНА і за кордоном теж.Тому звертаюся до вас про те, що коли ви пишете коментарі і називаєте людей по кличках-то тількі місцеві(і то не всі)будуть розуміти за кого йде цей діалог.По тому я звертаюся до всіх дописувачів: ПИШІТЬ ПО ПРІЗВИЩАХ ЛЮДЕЙ, А НЕ ПО КЛИЧКАХ (люди ж не собаки. ВСІМ БАЖАЮ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ, МИРУ ТА ДОБРА!!!
валя чайка
10:06
ВСІХ ОДНОСЕЛЬЧАН СЕРДЕЧНО ВІТАЮ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!! БАЖАЮ МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЮ, МІЦНОГО ЗДОРОВЯ, ДОСТАТКУ, ЩАСТЯ ТА КОХАННЯ, БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ НА МНОГІЇ ЛІТА!!! СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!!! ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Загрузка...